Novinky

Vojtěch Dyk roztancoval Trenčín

Český spevák a herec Vojtěch Dyk sa po dlhšom čase opäť predstavil spolu s brnenským B-Side Bandom na Slovensku. Trenčiansky Piano Club bol opäť svedkom unikátnej šou, plnej emócií, humoru a najmä kvalitnej hudby. Počas takmer dvojhodinového koncertu sa miláčik prevažne dámskeho publika predstavil v tom najlepšom svetle a dokonca si počas vystúpenia odskočil do publika, kde ho fanúšičky ponúkli aj občerstvením.

Dyk je na koncertoch známy svojou bezprostrednosťou a dokázal to aj v Trenčíne. Jeho vystúpenia vždy gradujú a kým na začiatku väčšina divákov svoje stoličky využíva, v ich závere už takmer nikto, pretože sú všetci na nohách a tancujú. „Bolo to ako vždy skvelé. A čím viac hráme na Slovensku, tým je to lepšie a lepšie. My ten začiatok máme postavený tak vlažnejšie, aby sa najskôr diváci započúvali a potom si aj „zatrsali“, aby ich na tých stoličkách nesvrbeli zadky,“ smial sa po koncerte Dyk. Inak tomu nebolo ani v Piano Clube, kde Dyk dvihol ľudí zo stoličiek najmä skladbou Ona je Madonna od Roba Grigorova. Ako správny idol ženských sŕdc si to tiež namieril medzi fanúšičky, ktoré dostal doslova do vytŕženia a dokonca prijal aj malé občerstvenie od jednej z nich.

Vojtech Dyk_Trencin_AP (24)Šialených fanúšičiek sa nebojí, pretože ako sám hovorí, je veľmi rýchly. „Robím to preto, že ma to baví. A keby malo prísť k niečomu nepríjemnému, tak utečiem,“ dodal Dyk. Jeho koncert s B-Side Bandom mal u trenčianskeho publika taký úspech, že ešte niekoľko minút po poslednom prídavku odmietali odísť zo sály a žiadali si kapelu a Vojta naspäť. Najbližšie sa spevák s brnenským big bandom na Slovensku predstaví pravdepodobne až na jar budúceho roku, a tak sa dá smelo povedať, že Trenčín bol posledným slovenským mestom v tomto roku, ktoré malo možnosť vychutnať si energickú šou tohto charizmatického speváka.

zdroj: Dodo Mikláš

foto: ACCESS Production

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky