Novinky

Vojna rockerov: Slipknot nenávidí producenta Black Sabbath

Corey Taylor, spevák Slipknot, sa pustil do slávneho producenta Ricka Rubina. Ten v súčasnosti pripravuje comebackový album Black Sabbath a stojí za nahrávkami kapiel ako ZZ Top, Red Hot Chili Peppers alebo Linkin Park.

Podľa lídra Slipknot je Rubin nepochopiteľne preceňovaný. Ide pritom o paradox, pretože Rick Rubin so Slipknot spolupracoval na ich tretej štúdiovke Vol. 3 : (The Subliminal Verses). Corey sa behom stretnutia s fanúšikmi v Texase pustil do Rubina kvôli jeho neprofesionálnemu prístupu. Informáciu priniesol server Rock News Desk.

„Ľudia by ma milovali za frázu „Spolupráca s Rickom Rubinom bola nesmierne obohacujúca“, ale ja vám poviem konečne pravdu. Rick Rubin sa v štúdiu ukázal jedenkrát týždenne a to na štyridsaťpäť minút. Potom sa rozvalil na gauč, dal si mikrofón k tvári, aby sa nemusel nikam hýbať. Asi v polovici našej štyridsaťpäť minútovky mu jeho dvojmetrový asistent priniesol tanier plný sračiek. Predpokladám, že to bolo jedlo. Vyzeralo ako keby to niekto vytiahol zo záchodu. A Rick to do seba tlačil, až to mal všade okolo. Naozaj inšpirujúci pohľad, keď práve točíte album,“ rozčúlil sa Corey.

Jedným dychom ale dodal, že si stále váži Rubinove staršie veci. „Lenže dnešný Rick Rubin je len slabým tieňom toho starého Ricka Rubina. Je preceňovaný, preplatený a už s ním do konca svojho života nikdy neplánujem spolupracovať.

Dodajme, že do rúk „preceňovaného“ producenta vložili svoj osud a comeback Black Sabbath, ktorí hodlajú natočiť album v pôvodnej zostave po 33 rokoch.

text: Katarína Fabianová

foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky