Novinky

Vo štvrtok sa v MMC krstí π – Puding pani Elvisovej vydáva nový album.

Puding pani Elvisovej vo štvrtok 28. októbra vydáva svoj nový album π, a v ten istý deň ho aj pokrstí na koncerte v bratislavskom MMC. Podobne ako na albume, aj na krste sa objavia hosťujúci Vec a Zverina. Krstnými otcami platne budú Junior a Marcel. Na koncerte v Majestic Music Clube okrem Pudingu pani Elvisovej vystúpia aj The Uniques a Kazety.

Album  π obsahuje letnú koncertnú hitovku Mladí Chemici, aktuálny singel Gramatika a ďalších dvanásť nových pesničiek. Všetky skladby si pudingáči napísali a nahrali sami, v skúšobni v Istrocheme. Jedinými hosťami sú Vec a Zverina v party treku Óda na Nemecko, a detský spevácky zbor Mladé hlasy z Košíc na pilotnom singli Mladí Chemici. Obal navrhol basgitarista Viliam, skupina si zobrala do vlastných aj samotné vydávanie albumu.  π vychádza tri roky po úspešnom albume Play Pause Eject, a ani tentokrát nie je výber názvu náhodný. „Číslo π absolútne vystihuje nekonečný proces tvorby, ktorý bol v konečnom dôsledku až úplne iracionálny. Navyše je to náš tretí album a máme na ňom 14 skladieb – takže aj preto 3,14. Všetko do seba zapadá.“ hovorí Pino.

Brány MMC sa vo štvrtok otvoria o 19.00, presne o ôsmej hrá The Uniques, o deviatej Puding pani Elvisovej a o pol jedenástej Kazety, minuloročný český objav roka. Vstupenky sú v predpredaji za 8€ v sieti Ticketpro a na internete na www.eticketpro.sk. Na mieste budú stáť 10€.

Puding pani Elvisovej vyrazí s novým albumom onedlho aj na slovenské turné – spolu so skupinou Billy Barman. Spoločná šnúra sa uskutoční prvé tri decemberové týždne, presné dátumy a miesta budú zverejnené budúci týždeň.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky