Novinky

Viac jazzu v Nu Spirit Clube: nedeľné Jam Sessions, Peter Lipa, David Hodek a Finally

Novootvorený bratislavský Nu Spirit Club pripravil pre fanúšikov jazzu v januári viacero skvelých akciíí. Už túto nedeľu, 10. januára, tam o ôsmej večer štartujú pravidelné Jam Sessions, ktoré sa doteraz konali v Hlave 22. Trojica slovenských jazzmanov Juraj Kalász, Luboš Šrámek a Marián Śevčík pozývajú každú nedeľu na pódium všetkých, čo majú chuť si zahrať. Vstup na tieto akcie bude voľný.

Okrem jazzových nedelí, sa jazzoví fandovia môžu tešiť na tri januárové koncerty. V pondelok 11. januára v Nu Spirit clube vystúpil jazzfunkoví Finally s Eugenom Botošom hosťami Celkom Iného Gigu, hudobnej talkshow, ktorú moderujú hudobník a publicista Marián Jaslovský, rapper Bene a Pyco.

Dnes, v stredu 13. januára, sa na pódium postaví legenda slovenského jazzu Peter Lipa. Januárová jazzová nádielka potom pokračuje koncertom jedného z najväčších talentov, aké kedy Slovensko malo. V utorok 26. januára v Nu Spirit Clube svoj debutový album The First pokrstí 12-ročný bubeník David Hodek, ktorému budú asistovať najlepší slovenskí jazzmani na čele s Radom Tariškom.

Nu Spirit Club je väčším bratom kultového Nu Spirit Baru. Nájdete ho na Šafárikovom námestí 7, v podzemín bývalého hotela Krym.

redakciu informovala Katarína Ovseníková, Slovenská Jazzová Spoločnosť

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky