NovinkyKam na koncert?

V predaji sú posledné lístky na discokoncert Boney M.

Už tento štvrtok sa v Bratislave uskutoční očakávaný diskokoncert hudobnej formácie Boney M. pod vedením Sheily Bonnick. V predaji sú posledné lístky, zdá sa, že v HANT Aréne bude plno!

12. marca ožije bratislavská HANT Aréna Pasienky nestarnúcimi hitmi jednej z najlegendárnejších hudobných skupín Boney M. Do Bratislavy zavíta formácia na čele so Sheilou Bonnick, o ktorú je už od začiatku predaja lístkov veľký záujem. “Ako prvé sa začali s veľkou rýchlosťou predávať VIP lístky,” povedal jeden z organizátorov koncertu, ”tie sú už aktuálne vypredané, a to dokonca aj napriek tomu, že VIP sektor sa nám podarilo rozšíriť.” Záujemcovia o discokoncert majú príležitosť kúpiť si jedny z posledných lístkov na státie a na sedenie.

V HANT Aréne to bude od začiatku discokoncertu vrieť nielen vďaka hitom Boney M. Súčasťou bude veľkolepá oldies diskotéka, na ktorej DJ Marián Kukla odohrá tie najväčšie oldies hity. DJ-a si vybrala samotná Sheila Bonnick oceniac tak jeho profesionalitu a najmä bravúrny výber najväčších discohitov. Diskotéka bude otvorením koncertu, a zároveň bude pokračovať po jeho ukončení.

Súčasťou bude aj oslava 95. narodenín bratislavského konzervatória. Konzervatoristi ich oslávia tým, čo im ide najlepšie – spevom. Vybraní študenti vystúpia a zaspievajú tiež niektoré z nesmrteľných hitov, pričom úvodnú pieseň koncertu očakávanej hudobnej formácie si zaspievajú priamo so Sheilou Bonnick a ostatnými členmi. Medzi konzervatoristami nebude chýbať napríklad Natália Hatalová, známa najmä z televíznej súťažnej show Slovensko hľadá SuperStar.

Discokoncert Boney M. tak sľubuje skvelú atmosféru od začiatku až po koniec. Ak chcete byť jeho súčasťou, máte poslednú možnosť zakúpiť si rýchlo sa predávajúce lístky. V predaji sú v sieti www.predpredaj.sk (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2553/boney-m–hostia) a vo vybraných predajniach spoločnosti Telekom a partnerských centrách.

O Boney M.:

Skupina Boney M. bola založená západonemeckým hudobným producentom Frankom Farianom. Práve on zoskupil legendárnu hudobnú zostavu, ktorá sa preslávila nestarnúcimi hitmi ako Rivers of Babylon, Rasputin, Hooray! Hooray! It’s Holy Holiday, Daddy Cool a mnohými ďalšími. Zostava Boney M. sa počas svojho pôsobenia niekoľkokrát zmenila. Na Slovensku vystúpi formácia v zložení Sheila Bonnick, Angela Anuforo, Noel Mascol a Maya Chewuluza.

zdroj: Mariana Krivánková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky