Novinky

UNITED5 má nový singel „Name in the sand“, ktorý naživo predstavili v Bratislave a v Šali!

Československá chlapčenská skupina United5 na sebe usilovne pracuje a výsledkom je nový letný singel s názvom „Name in the sand“! Pieseň sympaťákov z United5 je o pohode, radosti a o letných zážitkoch a chalani k nej čoskoro nakrútia aj zaujímavý videoklip. Novinku „Name in the sand“ predstavili Norbert Brand, Marthy Duffek, Mário Bendík, Peter Juhás a Matt Bláha naživo v uliciach Bratislavy a na koncerte v Šali. United5 sa darí aj v českých hudobných hitparádach, kde so skladbou „Can you hear me“ získali prvé miesto. Aktuálne sa pätica pripravuje na letné koncertovanie po Česku i Slovensku a chystá vydanie debutového albumu.

Česko – slovenská chlapčenská skupina United5 má na konte ďalší singel s názvom „Name in the sand“. Letná skladba je o čare letných zážitkov, ktoré toto obdobie ponúka. Autorom hudby a textu je samozrejme britský producent United5 Andy Murray.

https://www.youtube.com/watch?v=Rou9tky-PJg

„Náš nový singel „Name in the sand“ je v podstate o tom, akým kúzelným obdobím môže byť leto. Keď sa mu človek otvorí, dá mu nezabudnuteľné zážitky.“ Vysvetlil s úsmevom Mário Bendík z United5.

„Je to výborná pesnička so silnou letnou energiou. Hneď ako sme si vypočuli návrh demoverzie Andyho Murraya, zhodli sme sa s chalanmi, že ju berieme. Myslím, že nám veľmi sadla.“ Doplnil Norbert Brand.

???????????????????????????????Nový singel „Name in the sand“ predstavili talentovaní speváci z United5 naživo v uliciach Bratislavy aj na Večianských slávnostiach v Šali. Mário Bendík, Peter Juhás, Marthy Duffek, Matt Bláha a Norbert Brand predviedli slovenskému publiku aj skladby ako „Longest Summer“, „Can you hear me“ a ďalšie piesne z pripravovaného albumu. Na akcii v Šali si chlapčenská skupina užila obdiv fanúšičiek, ktoré po koncerte United5 čakala autogramiáda. United5 zároveň stihli pripraviť pre fanúšikov aj lyric video singlu „Name in the sand“.

„Koncert vo Veči bol absolútne dokonalý. Som veľmi rád, že som mohol koncertovať konečne doma, kde som vyrastal. Mám tu rodinu, kamarátov, známych a ľudí, ktorí ma podporujú. Ďakujem všetkým, že nás prišli podporiť a držia nám palce. Je to neskutočný pocit. Názov nového singlu „Name in the sand“ znamená meno v piesku. A tak nám s chalanmi napadlo, že by to vyzeralo zaujímavo, keby sme text napísali do piesku. Vybrali sme sa na Večianskú pláž a výsledok stojí za to.“ Smeje sa Norbert Brand, rodák zo Šale.

???????????????????????????????„Koncert bol viac ako dokonalý, neskutočne sme si ho užili. Bolo super počasie, super publikum, parádna atmosféra, veľmi si akciu v Šali vážim.“ Teší sa Marthy Duffek.

O tom, že pätica nových lámačov dievčenských sŕdc na sebe tvrdo pracuje svedčí aj úspech skladby „Can you hear me“ v českých hitparádach. V hudobnom rebríčku TV Óčko a v relácii Českej televízie „Dé pětka“ sa United5 umiestnili na prvom mieste.

„Je to niečo úžasné. Ani sme nečakali taký úspech, sme z neho nadšení. Je veľmi milé vidieť, že naša tvorba a to, čo robíme sami z radosti, robí radosť aj ostatným. Za tieto všetky úspechy samozrejme zo srdca ďakujeme našim fanúšikom, bez nich by sme neboli tam, kde sme. Ich hlasy nás dostali na popredné priečky hitparád a za to im patrí obrovská vďaka, sú šiestym členom United5.“ Nadšene uviedol Matt Bláha.

Aktuálne sa boyband United5 pripravuje na letné koncertovanie po Slovensku a v Čechách. Pätica predstaví k piesni „Name in the sand“ už čoskoro aj zaujímavý videoklip a usilovne pracuje na debutovom albume.

bratislava (4)„Aj počas leta budeme na sebe makať a nahrávať nové pesničky. Chceme ukázať čo najväčšiemu počtu ľudí v Čechách a na Slovensku, bez ohľadu na vek, čo robíme, akú hudbu robíme a hlavne prečo to robíme. A tým dôvodom je naša spoločná vášeň k hudbe, ktorú chceme všetkým odovzdať.“ Uzavrel s úsmevom Peter Juhás.

Česko-slovenský boyband United5 je na hudobnej scéne od konca minulého roku. Päticu talentovaných spevákov vybrali z kastingov uznávaní britskí producenti – Andy Murray a Denis Ingoldsby a legendárna skupina Lunetic. Autorom všetkých skladieb United5 je britský producent Andy Murray, ktorý má na konte spoluprácu s takými megahviezdami ako Christina Aquilera, Leona Lewis, Alicia Keys, Thiesto, či No Angles. Premiéru letného songu United5 s dávkou radosti a pohody „Name in the sand“ si môžete vypočuť tu: https://youtu.be/Rou9tky-PJg

Všetky informácie nájdete na http://www.united5.cz/.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Nemoros

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky