NovinkyKam na koncert?

Turné kapely Fuera Fondo „KRIČ S NAMI TOUR“ ide do finále!

Turné kapely Fuera Fondo vrcholí a partiu hudobníkov čakajú ešte tri zastávky v rámci „KRIČ S NAMI TOUR“. Fanúšikovia majú poslednú šancu nechať sa „prevalcovať“ pozitívnou energiou živelnej skupiny Fuera Fondo! Čo spája študenta medicíny, fotografa, obchodného zástupcu, čerstvého maturanta, web programátora, predajcu a študentku cudzích jazykov? Láska k hudbe a kamarátstvo! Príďte sa na vlastné oči presvedčiť a zabaviť so skvelou partiou hudobníkov na „KRIČ S NAMI TOUR“. Kapela sa po turné plánuje pustiť do nahrávania nového albumu !

Turné kapely Fuera Fondo ide do finále a veselú partiu hudobníkov čakajú ešte tri zastávky v rámci „KRIČ S NAMI TOUR“. Fanúšikovia majú poslednú šancu osláviť ôsme narodeniny skvelej hudobníckej partie a nechať sa „prevalcovať“ pozitívnou energiou živelnej skupiny. Fuera Fondo sa na koncerty a publikum v Boskoviciach, Zohore a Púchove veľmi teší. Po turné sa partia muzikantov plánuje zavrieť do štúdia a nahrávať nový album!

Určite si nenechajte ujsť posledné koncerty, pretože na začiatku budúceho roka sa plánujeme zavrieť do štúdia a pripravovať nový album. Zatiaľ najlepšie koncerty KRIČ S NAMI TOUR boli v Ružomberku, v Nitre, v Zlíne a samozrejme doma, v Novom Meste nad Váhom. Publikum bolo na jednotku, ľudia reagovali veľmi pozitívne, niektorí prišli na koncert overenej kapely, ktorú už poznajú, ale našli sa aj takí, ktorí nás videli po prvýkrát, no po koncerte prišli a podali nám ruku.“ Teší sa Boris Majerník, trubkár, vokalista a manažér kapely Fuera Fondo.

Zipo photography (4)Skupina Fuera Fondo už osem rokov zabáva publikum hudbou inšpirovanou SKA štýlom. Čo spojilo ľudí z rôznych profesii – študenta medicíny, fotografa, obchodného zástupcu, čerstvého maturanta, web programátora, predajcu a študentku cudzích jazykov? Láska k hudbe a kamarátstvo! Príďte sa na vlastné oči presvedčiť a zabaviť so skvelou partiou hudobníkov na „KRIČ S NAMI TOUR“ !

Keď sme zakladali kapelu, boli sme viac menej všetci ešte študenti na strednej škole a niektorí na vysokej. Priebeh bol klasický, každý niekoho poznal a oslovil ho, či by si neprišiel zahrať a buď zostal alebo nie… Zostava sa od vzniku kapely viackrát zmenila, no dúfam, že už to nebudeme musieť absolvovať. U nás je to hlavne o kamarátstve, profesie si popri kapele našli nás.“ Smeje sa Boris Majerník.

Zipo photography (3)Kapela Fuera Fondo hrá v zložení: Jozef Sitár (Dodis) – bicie, Tomáš Majerník (Thadeash) – klávesy, hlavný spev, Marek Pažitný (Marčis, Brčo) – basgitara, vokály, Boris Majerník (Borisjevič) – trúbka, vokály, Daniel Šintál (Shino) – tenor saxofón, Michal Šprtka – gitara, Igor Kuzma – trombón, Juraj Čúzy – trombón .

Na turné „KRIČ S NAMI TOUR“ hrá veselá skupina hudobníkov prierez osemročnej tvorby, ktorú dopĺňa o coververzie niekoľkých svetoznámych hitov. Energickí muzikanti potešia fanúšikov posledných troch koncertov aj najobľúbenejšou skladbou „Kapela“, ku ktorej nedávno predstavili videoklip. Milovníci veselej hudby sa na „KRIČ S NAMI TOUR“ vybláznia tiež v hudobnej súťaži, či na afterparty. Vstupenky na  klubové turné hudobnej formácie Fuera Fondo si môžu záujemcovia kúpiť v predpredaji alebo priamo v klube, v ktorom sa koncert uskutoční.

Bližšie informácie o KRIČ S NAMI TOUR a kapele Fuera Fondo nájdete na www.fuerafondo.com a http://www.facebook.com/fuerafondo .

KRIČ S NAMI KLUB TOUR 2014

14.11. Boskovice (CZ) – klub Sklepy

21.11. Zohor – Adams bar

22.11. Púchov – Queens pub

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Nino Palenčár, Zipo Photography

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky