Novinky

Turné IMT Smile navštívilo 15 000 fanúšikov!

Koncerty sú odjakživa najlepším spôsobom ako dostať svoju muziku medzi ľudí. IMT Smile sa tak v priebehu apríla predstavili počas šnúry na podporu ich čerstvej štúdiovky 2010: Odysea Dva v pražskom Hard Rock Café a siedmich slovenských mestách.

S novými pesničkami, osvedčenými peckami, ale aj oprášenými klenotmi, v novej koncertnej zostave obohatenej o perkusionistu Jožka Zimu a saxofonistu Mária „Gapa“ Garberu, s vlastnou scénou inšpirovanou obalom novinky, svetelnou show s použitím unikátnej LED technológie, aktívnym barom zapojeným do show, croissantmi pre fanúšikov i pestrým merchandiseom rozvášnili IMT Smile fanúšikov po celom Slovensku. Sila aktuálneho singla Bozk, vyrovnanosť novej platne a povestná expresivita frontmana Ivana Táslera pritiahli do koncertných a športových hál pätnásť tisíc priaznivcov tejto prešovskej skupiny. A Odysea pokračuje ďalej.

Pre Bratislavu pridali chalani z IMT Smile ešte jednu show. Fanúšikovia, ktorí sa nedostali na vypredaný koncert v PKO, kde si s kapelou zaspieval aj Peter Lipa a riaditeľ vydavateľstva Universal Peter Riava odovzdal skupine zlatú platňu za predaj aktuálnej štúdiovej nahrávky, sa Bratislavčania môžu na smajlov tešiť už 13. mája v Majestic Music Clube. O deň neskôr sa skupina predstaví v trenčianskom klube Piano. Lístky sú v predpredaji v sieti Ticketportal.

text: Edo Kopček
foto: Martin Trenkler

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky