FestivalySonisphere

Mamutí festivalSonisphere sa sťahuje bližšie k Prahe

PRAHA / BRATISLAVA – Organizátori festivalu Sonisphere, ktorý 19. júna privezie do Česka hviezdy ako Metallica, Slayer či Megadeth, sa rozhodli zmeniť miesto konania akcie. Dôvedom je lepšia dostupnosť a väčšie pohodlie pre návštevníkov. Z letiska Mimoň sa festival sťahuje bližšie k českej metropole – na letisko v Miloviciach. Zľavnené vstupenky navyše zostávajú v predaji až do 7. mája!
„Vždy sme sa usilovali o to, aby sme našim návštevníkom poskytli tie najlepšie podmienky. Tie sme našli práve v areáli letiska v Miloviciach. Sme preto veľmi radi, že môžeme potvrdiť, že se festival Sonisphere bude konať práve tam“, prehlásil organizátor Harry Jenner. Jenner stojí už roky aj na čele prestížneho rakúskeho festivalu FM4 Frequency. Nové miesto, kde sa veľká hudobná udalosť odohrá, má množstvo výhod. Akcia sa predovšetkým priblížila k českému hlavnému mestu, od Prahy je to len 47 kilometrov. Vďaka ústretovosti samospráva sa akcia môže začať už v piatok večer a skončiť v nedeľu ráno. Všetky zakúpené vstupenky samozrejme zostávajú v platnosti. Na letisku v Miloviciach sa 19. júna 2010 rozozvučia najväčšie hity kapiel Metallica, Megadeth, Anthrax a Slayer, tedy kompletnej Veľkej thrash-metalovej štvorky. Okrem týchto hviezd vystúpi celý rad kapiel, ktoré sa vo svojom žánri stali legendami: Mastodon, Heaven&Hell, Alice in Chains, Rise Against, Stone Sour, Volbeat či DevilDriver. Českú republiku budú reprezentovať skupiny Krucipüsk a Wohnout. O účasti slovenských skupín sa ešte organizátori rozhodujú.
Okrem toho sa organizátori rozhodli o týždeň predĺžiť predaj najlacnejších vstupeniek za približne 70 € až do 7. mája 2010. Na Slovensku je v predaji spolu so vstupenkami aj autobusová doprava na podujatie.

Sonisphere festival * 19 jún 2010 * Letisko Milovice

Line up:
Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Mastodon, Heaven & Hell (feat. Ronnie James Dio, Tony Iommi, Geezer Butler, Vinny Appice), Rise Against, Stone Sour, Volbeat, Devildriver, Pendulum DJ Set, Adam Freeland, John B a mnoho ďalších…

Viac info:
http://cz.sonispherefestival.net/

Vstupenky:
http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14363
http://www.eventim.sk/portal/sk/hudba/festival/sonisphere_festival/64646/

redakciu informoval Tomáš Holetz zo Skalár Entertainment Slovensko

Prečítajte si

Comments are closed.