Novinky

TUNING ZRAZ Svidník prichádza s viacerými novinkami

TUNING ZRAZ Svidník 2010 je pripravený privítať 6. – 8. augusta na letisku vo Svidníku tuningových majstrov a ich fanúšikov. Prvým krokom k naplneniu vízií o päťhviezdičkovom zraze bolo zladenie potenciálu Shark Tuning Clubu a TUNING ZRAZ, s. r. o. do spoločného tímu. Medzinárodný rozmer dodáva zrazu spolupráca s partnermi z poľského Moto Show Masłów.

Základným stavebným kameňom TUNING ZRAZu Svidník je priestor pre exhibíciu tuningovej fantázie a športových disciplín V-max na 800 m, šprint na 400 m a slalom. Premiérové súťaže sú pripravené aj pre kamióny a motorky. Tuningová šou odštartuje neónovou jazdou mestom a vyhlásením výsledkov o najkrajšie vysvietené auto a najkrajšie auto zrazu. Špeciálna cena čaká na tuningový klub s najväčším počtom aut na zraze. Program zrazu vyplnia hodinovým vystúpením kaskadéri a adrenalín prilejú aj ekvibrilisti na motorkách. „Každý rok sa snažíme posunúť latku kvality vyššie a preto sme sa v rámci tohto ročníka rozhodli ponúknuť priestor pre súťaž kamiónov a motorkárov. Zároveň pripravujeme aj ďalšie prekvapenia, na ktoré sa môžu návštevníci zrazu tešiť. Sme radi, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s poľskými partnermi z Moto Show Masłów, pretože so svojim tuningovým parkom budú určite zaujímavou pridanou hodnotou. Doteraz sme vždy prekročili počet prihlásených aut a návštevníkov z predchádzajúceho roku a preto veríme, že výnimkou nebude ani tohtoročný zraz,“ zaprial si generálny manažér TUNING ZRAZu vo Svidníku Tomáš Kromka.

Okrem tuningových variácií čaká na návštevníkov zrazu aj zaujímavý kultúrny program, v ktorom vystúpia Kabat revival, speváčka Tina, hip hopový kráľ Rytmus a noc ovládnu renomovaní DJ-i. Po vzore z roku 2009 bude patriť sobotňajšia noc súťaži krásy Miss tuning 2010 s tým, že jej víťazka sa stane Tvárou TUNING ZRAZu Svidník 2011. Pripomíname, že premiérovou Tvárou tuningu bola Nora „Puma“ Ondrejová a úradujúcou Miss je Prešovčanka Andrea „Čokoládka“ Brižeková. Desať finalistiek však nebude súťažiť iba o „hlavný“ titul, ale priazeň hlasujúcej verejnosti môžu získať aj v nových kategóriách Miss Silueta (najkrajší obrys postavy), Miss Kiss (najkrajší odtlačok pier) a Miss Sympatia, ktorou sa stane finalistka s najvyššou vyzbieranou finančnou hotovosťou na zraze. Výťažok zbierky poputuje na dobročinné účely. „Kasting na tohoročnú Miss tuning sa uskutoční 8. júla v Prešove, no už dnes môžem povedať, že sa nám hlásia dievčatá nielen zo Slovenska, ale máme aj prihlášku z Českej republiky. Keď sme pred rokom rozbiehali Miss tuning ako pilotnú súčasť zrazu, povedali sme si, že autá a krásne ženy jednoducho patria k sebe. Dnes nás teší, že v obidvoch prípadoch má záujem o náš zraz stúpajúcu krivku, čo nás zaväzuje k tomu, aby sme vo Svidníku ponúkli maximum zážitkov a výbornej zábavy,“ zdôraznil marketingový manažér TUNING ZRAZu Svidník Ľubomír Sluk.

text: Imrich Makó, PR manažér TUNING ZRAZu Svidník

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky