NovinkyKam na koncert?

Tomáš Klus už zajtra mieri do Košíc

Po úspešne odohratých dvoch koncertoch konečne publikum privíta Tomáša na poslednej augustovej zastávke po Slovensku. Východoslovenská metropola vlastní nespočetne množstvo fanúšikov Tomáša Klusa, ktorý sa môže tešiť na zaplnenú Infiniti Arénu. Na tento koncert sa spojilo zrejme celé východné Slovensko a na oneskorencov čakajú posledné vstupenky.

Tomáš Klus si získal srdcia Slovákov svojou bezprostrednosťou a skvelou hudbou a po nedávnych koncertoch počas turné v máji a nehovoriac o jeho novom albume s názvom Proměnamě. Ako si možno každý všimol, na druhý deň po pezinskom koncerte čakala Klusa milá udalosť. Do českých kín prišla rozprávka Tři bratři, v ktorej si zahral jednu z hlavných postáv a práve 14.8. mala premiéru.

Okrem ukážky hereckého talentu tiež nahral aj titulnú skladbu Když si tě dívko představím. O hereckej práci hovorí, že to bola zaujímavá skúsenosť a nie je vylúčené, že si ju ešte niekedy zopakuje. Do slovenských kín sa rozprávka dostane až začiatkom septembra. Okrem koncertov, ktoré v letných mesiacoch absolvoval alebo ho ešte čakajú, pripravuje Tomáš DVD z koncertov a zo života kapely. „Nebude to klasické DVD z koncertov, ale chceme našim fanúšikom pridať aj niečo viac. Počas leta chceme DVD dokončiť. Popri tom chceme stihnúť aj pripraviť album Proměnamě na vinylovej platni,“ dodal Klus.

TOMÁŠ KLUS – TURNÉ 2014

20. 8. 2014  Košice – Infiniti aréna

!Pridané koncerty!

18.11.2014  Športová hala Levice
19.11.2014  MsKC – Hlavná sála, Žiar nad Hronom
21.11.2014  Športová hala Martin
22.11.2014  Športová hala Partizánske
24.11.2014  Športová hala Nové Mesto nad Váhom

Čas: 19:00 h.
Vstupné: od 14,00 EUR

Zľavy: ZŤP 5 EUR

Viac info aktualizované na oficiálnej stránke Tomáša Klusa http://www.tomasklus.cz/ a na fb stránke https://www.facebook.com/TomasKlus .

Lístky na podujatie zakúpite na ticketportalehttp://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19190a www.mejdanroku.sk.

text: Paľo Dráb

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky