NovinkyKam na koncert?

Tomáš Klus sa v auguste predstaví počas troch koncertov na Slovensku.

Tomáš Klus v súčasnosti patrí medzi najznámejších českých spevákov. Minulý rok dokonca porazil Karla Gotta a získal zlatého slávika. Tomáš Klus uviedol na hudobný trh nové cédečko v pondelok 24. marca s názvom Proměnamě, na ktorý čakali Klusovi fanúšikovia od toho posledného takmer tri roky a počas mája navštívil aj niekoľko miest na Slovensku.

Turné nazvané Proměnamě, ako už názov napovedá bolo zamerané hlavne na propagáciu tohto čerstvého albumu. A za zmienku určite stojí aj fakt, že toto CD vzniklo bez pomoci sponzorov a hudobného vydavateľstva. Tomáš Klus sa teda plne podieľal na celkovej réžii bez akejkoľvek inej finančnej pomoci. Album Proměnamě neobsahuje len disk s hudbou, ale aj malý bonus. Súčasťou balenia sú totiž aj farbičky, ktorými môžu majitelia vyfarbiť priložený čiernobiely plagát. Ďalším malým bonusom je aj nálepka so šiestimi čiernobielymi lupeňmi. Tomáš došiel na svet s novým ja.

Ako český hudobník avizoval, že v auguste absolvuje spolu so svojou Cílovou skupinou ďalšie tri koncerty na Slovensku. Spravil tak iba niekoľko dní po tom, čo ukončil slovenskú časť turné k albumu Proměnamě (2014). Počas svojho nedávneho turné sa nepredstavil v žiadnom meste východného Slovenska, a preto ďalšie dva koncerty budú práve tam a k tomu pridá jeden na západe. Už v auguste navštívi Košice, Humenné a Pezinok.

Klus mail3 784x180Počas vypredaných májových koncertov na Slovensku Tomáš dokázal, že je právom považovaný za jedného z najtalentovanejších ľudí v hudobnej brandži za posledných pár rokov. Mnohé koncerty boli vypredané aj viac ako mesiac dopredu a počas nich rozdával radosť všetkým svojim fanúšikom. Tomáša čaká náročné leto a tri slovenské koncerty sú jeho súčasťou. „Keďže som počas môjho práve skončeného turné nemal možnosť ukázať sa aj ľuďom na východnom Slovensku, som rád, že im to môžem vynahradiť už o pár týždňov. Teším sa, samozrejme, aj do Pezinka,“ povedal Tomáš Klus. 13. augusta v Pezinku a 19. augusta v Humennom sa predstaví na open air scéne v amfiteátroch, košický koncert 20. augusta však bude hostiť Infiniti Aréna. Záver hudobného leta sa teda bude na Slovensku niesť v znamení hudby Tomáša Klusa a jeho Cílovej skupiny.

TOMÁŠ KLUS – TURNÉ 2014

13. 8. 2014  Pezinok -amfiteáter
19. 8. 2014  Humenné – amfiteáter
20. 8. 2014  Košice – Infiniti aréna

Čas: 19:00 h.
Vstupné: od 14,00 EUR

Zľavy: ZŤP 5 EUR

Viac info aktualizované na oficiálnej stránke Tomáša Klusa http://www.tomasklus.cz/ a na fb stránke https://www.facebook.com/TomasKlus .

Lístky na podujatie zakúpite na ticketportale http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19190 a www.mejdanroku.sk .

text/foto: Paľo Dráb

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky