NovinkyKam na koncert?

Tomáš Klus pridáva päť koncertov na Slovensku, vidieť ho budete môcť aj na filmovom plátne!

Na Slovensku obľúbený český spevák Tomáš Klus okrem skladania piesni a koncertovania zatúžil vyskúšať si aj niečo iné. Zlatý slávik Tomáš Klus sa dal zlákať do filmu: Zahral si vo Svěrákovej rozprávke Tři bratři.

Český pesničkár Tomáš Klus je na roztrhanie. Počas júla ubehlo a počas augusta ešte čaká sympatického hudobníka množstvo koncertov, z toho tri na Slovensku. A aby toho nebolo málo, Tomáš Slovensko miluje rovnako ako svoju vlastnú vlasť a ku krátkemu tour sa rozhodol pridať päť nových koncertov. Okrem toho pripravuje DVD zo života jeho kapely počas koncertov a tiež nahrávanie jeho aktuálneho albumu Proměnamě na vinylovú platňu. Na letnú dovolenku tak môže zabudnúť a zrejme si ju užije až v zimných mesiacoch. Už o pár týždňov ho tiež čaká premiéra rozprávky, v ktorej si zahral jednu z hlavných úloh.

Tomáš Klus si získal srdcia Slovákov svojou bezprostrednosťou a skvelou hudbou a po nedávnych koncertoch v rámci Proměnamě Tour 2014 sa na Slovensko vracia opäť už tento mesiac. V Humennom a v Pezinku sa predstaví na amfiteátroch, v Košiciach v Infiniti Aréne. Už na druhý deň po pezinskom koncerte čaká Klusa milá udalosť. Do českých kín prichádza rozprávka Tři bratři, v ktorej si zahral jednu z hlavných postáv a práve v tento deň bude mať premiéru. „V rozprávke Tři bratři sme si zahrali spolu s Vojtom Dykom a Zdeňkom Piškulom. Autorom rozprávky je Zdeněk Svěrák a réžisérom bol jeho syn Jan. Veríme, že sa rozprávka bude ľuďom páčiť. Pre mňa to bola ,“ povedal Klus, ktorý k nej nahral aj titulnú skladbu Když si tě dívko představím. O hereckej práci hovorí, že to bola zaujímavá skúsenosť a nie je vylúčené, že si ju ešte niekedy zopakuje.

Do slovenských kín sa rozprávka dostane až začiatkom septembra. Okrem koncertov, ktoré v letných mesiacoch absolvoval alebo ho ešte čakajú, pripravuje Tomáš DVD z koncertov a zo života kapely. „Nebude to klasické DVD z koncertov, ale chceme našim fanúšikom pridať aj niečo viac. Počas leta chceme DVD dokončiť. Popri tom chceme stihnúť aj pripraviť album Proměnamě na vinylovej platni,“ dodal Klus. V Pezinku sa Tomáš Klus predstaví už 13. augusta, do Humenného dorazí 19. augusta a sériu troch koncertov zakončí o deň neskôr v Košiciach. Ďalších päť nových koncertov nám pribudlo v novembri, kedy dokončí svoju koncertnú šnúru po malej prestávke. Ktoré mestá Tomáš Klus navštívi, si môžete pozrieť nižšie v článku.

TOMÁŠ KLUS – TURNÉ 2014

13. 8. 2014  Pezinok -amfiteáter
19. 8. 2014  Humenné – amfiteáter
20. 8. 2014  Košice – Infiniti aréna

!Pridané koncerty!

18.11.2014  Športová hala Levice
19.11.2014  MsKC – Hlavná sála, Žiar nad Hronom
21.11.2014  Športová hala Martin
22.11.2014  Športová hala Partizánske
24.11.2014  Športová hala Nové Mesto nad Váhom

Čas: 19:00 h.
Vstupné: od 14,00 EUR

Zľavy: ZŤP 5 EUR

Viac info aktualizované na oficiálnej stránke Tomáša Klusahttp://www.tomasklus.cz/a na fb stránkehttps://www.facebook.com/TomasKlus .

Lístky na podujatie zakúpite na ticketportalehttp://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19190a www.mejdanroku.sk.

text: Paľo Dráb

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky