NovinkyKam na koncert?

TOMÁŠ KLUS A JEHO CÍLOVÁ SKUPINA, ich NOE a štart turné PŘEJU TI.

Včera popoludní mal premiéru nový animovaný klip TOMÁŠA KLUSA s názvom NOE. Nosič s klipom NOE doviezol do JazzDocku samotný Noe v doprovode niekoľkých zvieratiek. Všetci, ktorí neboli na mieste tohoto historického okamžiku, sa môžu na klip NOE pozrieť teraz.

TOMÁŠ KLUS a jeho CÍLOVÁ SKUPINA všetkým prítomným tiež predstavili svoje tohtoročné plány. Už za pár dní odštartuje klubové turné s názvom PŘEJU TI. TOMÁŠ sa tak s kapelou vracia, po vlaňajšej sérii koncertov vo veľkých sálach, späť do komorných priestorov. Těším se na PŘEJU TI, neboť věřím, že sama myšlenka, která turné zažehla, může nejen v nás, ale i v návštěvnících rozhořet pocit sounáležitosti a posílit důvěru v to, že štěstí ožívá sdílením,“ dodáva TOMÁŠ KLUS.

premiéra Noe foto Adéla Waldhauserová 1Turné PŘEJU TI zaháji TOMÁŠ KLUS a jeho CÍLOVÁ SKUPINA v novo vzniknutom holešovickom multikultúrnom priestore JATKA78. Čásť výťažku z tohoto koncertu bude venovaná na rozvoj JATEK78. Záverečný trinásty koncert turné PŘEJU TI odohrajú na konci mája v Kutnej Hore. Medzi klubovým hraním stihne TOMÁŠ s kapelou ešte koncerty v bratislavskej športovej hale Pasienky, na Majálesoch v Prahe, Brne a Hradci Králové.

A čo všetko návštevníci koncertov započujú? „Tak, budou to v první řadě písně, nevylučuji však ani mluvené slovo, a jako potěchu pro oko twistové okénko tanečního mága Jiřího Kučerovského,“ dodává TOMÁŠ KLUS.

Okrem turné PŘEJU TI a letných festivalov plánuje TOMÁŠ KLUS a jeho CÍLOVÁ SKUPINA odohrať ešte i niekoľko samostatných letných koncertov pod šírym nebom.

Turné PŘEJU TI bude k videniu na týchto miestach:

11. 4. Praha – JATKA78, 13. & 14. 4. Brno – Fléda, 18. 4. Krnov – Kofola Music Club, 27. & 28. 4. Plzeň – Pod lampou, 4. & 5. 5. České Budějovice – Café Klub Slávie, 9. 5. Jilemnice – Hudobný Klub Továrna, 11. & 13. 5. Olomouc – U-klub, 14. 5. Ostrava – Barrák Music Club a 28. 5. Kutná Hora – Klub Česká 1.

premiéra Noe foto Adéla WaldhauserováViac informácií na www.tomasklus.cz .

Informácie ku klipu:

Autor hudby: Tomáš Klus
Autor textu: Tomáš Klus
Klip / animácie: Jakub Kouřil

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky