NovinkyKam na koncert?

Thomas Puskailer zachraňuje prírodu na ECO MINI TOUR!

Spevák Thomas Puskailer dnes štartuje ekologické turné! S najlepšou ekologickou šou na Slovensku učí deti ako majú recyklovať odpad a slušne sa správať k našej prírode. Tentoraz na ECO MINI TOUR vyráža spolu so spevákom a moderátorom Martinom Madejom, s ktorým sa predstavia na 13-tich koncertoch v 12-tich mestách.

Spevák a tanečník Thomas Puskailer dnes štartuje ďalšiu sériu najúspešnejších ekovýchovných koncertov na Slovensku! Výchovná šou s názvom ECO MINI TOUR pritom nebude vôbec „mini“. Ako chrániť životné prostredie bude žiakov základných a stredných škôl učiť šarmantný spevák Thomas Puskailer až v 12-tich mestách Slovenskej republiky. Spolu so spevákom a moderátorom Martinom Madejom odohrá vždy usmiaty Thomas až 13 koncertov!

„Výchovné koncerty projektu ECO TOUR mali mimoriadny úspech po celom Slovensku. Preto som nadšený, že štartujeme ďalšiu sériu ekologickej osvety. Deti a mládež sú naša budúcnosť, a preto ich chceme aj naďalej zábavnou formou motivovať, aby chránili životné prostredie. S Martinom Madejom sa perfektne dopĺňame, sme vynikajúci tím a na ECO MINI TOUR sa veľmi tešíme.“ Nadšene hovorí Thomas Puskailer.

ecominitour_12Zanietený ochranca prírody a sympatický spevák Thomas Puskailer brázdi slovenské základné a stredné školy s ekovýchovnými koncertami už od roku 2012. Na tejto jedinečnej vzdelávacej šou sa zúčastnilo až 35 škôl v 23-och mestách Slovenska a videlo ju asi 10 tisíc detí! Úspech ekologického turné tkvie podľa speváka Martina Madeja najmä v interaktivite programu.

„Už od začiatku tohto projektu som cítil, že som na správnej lodi. Precestovali sme s Thomasom celé Slovensko a zažili sme spolu veľké zážitky. Na koncertoch sme vždy veľmi uvoľnení aj najmä kvôli nášmu detskému publiku. Snažíme sa deti interaktívne zapojiť do programu. Ukázalo sa to ako veľmi dobrý nápad, pretože takto sa deti najviac naučia.“ Vysvetľuje Martin Madej.

ecominitour_zdroj_Kika Mokra_5Prvá séria koncertov s názvom ECO TOUR sa realizovala v roku 2012. Mimoriadne úspešné pokračovanie s názvom ECO GLASS TOUR sa uskutočnilo v roku 2013. Cieľom ECO MINI TOUR je nenásilnou formou zvýšiť ekologické povedomie žiakov základných a stredných škôl Slovenska a zábavnou formou im priblížiť tematiku recyklácie. Súčasťou ECO MINI TOUR je bohatý interaktívny program, v rámci ktorého žiaci uvidia krátke videá so známymi osobnosťami šoubiznisu ako sú napríklad Adela, Sajfa, Tina, Ego, Celeste Buckingham, Kuly, Nela Pocisková, Dano Dangl, Lukáš Latinák. Program je doplnený spevom, tancom a hovoreným slovom. Na záver nechýba autogramiáda Thomasa Puskailera a Martina Madeja. Nad organizáciou projektu ECO MINI TOUR prebralo záštitu Občianske združenie Strom života, ktoré sa venuje environmentálnej výchove a vzdelávaniu detí a mládeže na celom území SR už viac ako 30 rokov.

Na projekt má Thomas pozitívny ohlas aj z Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky a rokuje dokonca o prebratí záštity nad ECO MINI TOUR. Všetko o najväčšej ekologickej šou na Slovensku vrátane termínov koncertov nájdete na: http://www.ecotour.sk. Termíny koncertov, fotografie, videoklipy a ďalšie informácie o Thomasovi Puskailerovi nájdete na:www.facebook.com/puskailerthomas alebo www.thomaspuskailer.com

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky