NovinkyKam na koncert?

Thomas Puskailer odštartoval celoslovenské ECO MOBILITY TOUR

Akčný spevák a muzikálový herec Thomas Puskailer odštartoval ďalšiu sériu výchovných koncertov po Slovensku. Žiaci základných škôl prijali pokračovanie ECO MOBILITY TOUR s nadšením! Thomas Puskailer a Martin Madej predstavia posolstvá ako chrániť planétu Zem od Bratislavy až po Sobrance. Podľa reakcií žiakov a učiteľov má projekt Thomasa Puskailera naozaj výchovný a dôležitý význam. Žiaci v 30-tich základných školách Slovenska sa zabavia aj zamyslia počas interaktívneho predstavenia o problematike mobility v mestách.

Thomas Puskailer sa spoločne s Martinom Madejom vydal na turné naprieč Slovenskom! Ostrieľaná dvojica spevákov úspešne odštartovala sériu 30-tich výchovných koncertov najväčšej ekologickej šou v histórii Slovenska s názvom „Eco Mobility Tour“. Žiaci základných škôl prijali pokračovanie eko-výchovných koncertov s veľkou radosťou. Thomas Puskailer pod záštitou  Ministerstva životného prostredia a Slovenskej agentúry životného prostredia predstaví zábavnou formou problematiku mobility v mestách žiakom od Bratislavy až po Sobrance!

SAM_3462Reakcie detí sú neskutočné. Začalo sa to už na našej facebookovej stránke, kde písali, že sa nevedia dočkať, kedy prídeme do ich mesta. Reakcie boli vynikajúce aj v mestách, kde sme ešte neboli. Som rád, že tento výchovný koncert je vystavaný tak, aby udržal pozornosť žiakov od začiatku až do konca. „Eco Mobility Tour“ obsahuje šou, hry aj výchovný efekt v rámci mobility v mestách. Na konci koncertu máme pre deti pripravený kvíz a vidím, že naozaj dávali pozor, že sa niečo naučili.“ Uviedol s radosťou Thomas Puskailer.

Súčasťou výchovných koncertov Eco Mobility Tour je bohatý interaktívny program s pesničkami, súťažami a odkazmi od známych osobností akými sú Adela Banašová, Matej „Sajfa“ Cifra či Nela Pocisková. Štvrtý ročník Eco Mobility Tour prináša nové informácie a fakty o mobilite v mestách a jej ekologickom dopade. Sympatickí speváci Thomas Puskailer a Martin Madej vývoj problematiky a ochrany ovzdušia pravidelne konzultujú s odborníkmi Slovenskej agentúry životného prostredia.

0_Podpiskarta_zdroj Michal Petrik„Decká vždy prekvapia názorné príklady, keď reálne vidia, koľko výfukových plynov dokáže spraviť miniatúrna motorka, ktorú máme na javisku. Vidíme, že sa nad problémom naozaj zamýšľajú. Svedčí o tom aj rapídne sa zvyšujúci počet našich fanúšikov na facebooku a nadšené ohlasy od pedagógov. Dostávame mnoho správ o tom, ako naša šou pomáha pri environmentálnej výchove a vedie deti k zamysleniu a o to nám ide.“ Teší sa Martin Madej.

Usilovnému spevákovi Thomasovi Puskailerovi sa v súčasnosti veľmi darí. Okrem hudobnej tvorby a úspechu výchovných koncertoch sa Thomasovi podarilo preraziť aj na divadelných doskách. S hudobnou komédiou „Slovak Showbiz for Beginners“ začal Thomas Puskailer a Martin Madej nedávno vystupovať v bratislavskom divadle Nová scéna. Termíny celoslovenského turné „Eco Mobility Tour“ nájdete na http://www.ecotour.sk/koncerty/, ďalšie zaujímavé informácie na https://www.facebook.com/ecotoursk.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: archív Eco Mobility Tour

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky