Novinky

Talkshow bojuje o víťazstvo v Radio_Head Awards!

Album slovenskej kapely sa digitálne aj ako klasické CD už predáva po celom svete

Talkshow bojuje o víťazstvo v Radio_Head Awards!
BRATISLAVA – Úspešný nový album, energické koncerty a skvelé vyhliadky aj do zahraničia: to sú pre kapelu TALKSHOW a jej fanúšikov hlavnými argumentami pri hlasovaní v ankete Radio_Head Awards, ktorú v týchto dňoch organizuje Rádio FM. Single Try, These lights, Stella, 3 či Turn off the radio od TALKSHOW sa postupne všetky dostali do top 10 v éteri Rádia FM. Pre štvoricu muzikantov je aj preto táto anketa asi  jedinou súťažou na Slovensku, v ktorej by fakt radi uspeli… 🙂

TALKSHOW sa o úspech v Radio_Head Awards chcú uchádzať vo všetkých štyroch kategóriách: album roka, nováčik roka, singel roka aj najlepšia koncertná kapela roka. „V ankete nie sú na výber žiadne možnosti ani vopred pripravené návrhy, takže každý hlasujúci môže napísať svoj ľubovoľný tip. Žiadne predpripravené mená, žiadni nadiktovaní umelci… Práve táto voľnosť a sloboda, ktorú dáva Rádio FM všetkým hlasujúcim, sa mi na ankete Radio_Head Awards páči najviac,“ vraví frontman TALKSHOW Andreas Imrich. Hlasujúci by podľa jeho slov mali zohladniť najmä aktivity kapely za posledný rok, čiže album a koncerty. TALKSHOW sa v roku 2009 okrem série slovenských vystúpení predstavili aj v úlohe predskokana na viedenskom koncerte The Horrors, aktuálnych držiteľov ceny za album roka vo svete.

CD TALKSHOW už v týchto dňoch kúpite kdekoľvek okrem Slovenska. Desať pesničiek a jeden bonus prežili svoju premiéru ešte v novembri minulého roka, kedy sa celý mesiac dali stiahnuť cez internet. Album bol do konca roka stiahnuteľný aj zdarma. Po Novom roku prichádza na trh aj klasické CD s originálnym 12-stranovým bookletom, unikátnym artworkom a bonusovým trackom. Po celom svete sa dá album kúpiť vďaka sieti CD Baby, ktorá disk v kvalitnom Super Jewell Box obale i elektronickej podobe distribuje aj v obchodných gigantoch ako Amazon, iTunes, Napster, Rhapsody či Last.FM. V priebehu januára sa bude CD predávať aj v klasických „kamenných“ obchodoch po celom Slovensku. TALKSHOW na svojich koncertoch predáva album za zvýhodnených 5 eur. Najbližšie zahrajú TALKSHOW už 30. januára v Trenčíne (klub Lúč) a 27. februára sa ukážu v rámci O2 Snowboard Tour na Kubínskej holi.

Hlasovanie k Radio_Head Awards:

http://www.radiofm.sk/rha/hlasovanie

Online CD shop:

http://www.cdbaby.com/cd/TALKSHOW

Oficiálne weby TALKSHOW:

www.tlkshw.com

http://www.facebook.com/pages/TALKSHOW/33495717459?ref=mf

www.myspace.com/talkshowmusic

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky