NovinkyFilm

Szidi Tobias predstavuje titulnú pesničku k filmu Marhuľový ostrov

Bratislava, 4.4 2011. Speváčka a herečka Szidi Tobias, ktorá hrá hlavnú postavuv novom slovenskom filme Marhuľový ostrov, naspievala k tomuto filmu rovnomennútitulnú pesničku.

Pesničku pre Szidi Tobias otextoval scenárista filmu Peter Lipovský. Hudbu zložil SlavoSolovic, ktorý produkoval albumy Zdenky Prednej, skupiny Kryštof a i.

Nový film Petra Bebjaka Marhuľový ostrov z produkcie DNA Production distribuuje doslovenských kín spoločnosť Film Europe od 14. apríla 2011. Vo filme sa ďalej predstaviaAttila Mokos, Péter Nádasdi a György Cserhalmi.

Marhuľový ostrov je podmanivý príbeh ženy skúšanej životom, plný vášne, krutostíosudu a nespútanej lásky. Film odohrávajúci sa na južnom Slovensku, na samote ukrytejv marhuľových sadoch, vás vtiahne do víru vášní troch mužov k jednej osudovej žene a jejlásky k nim, so všetkými strasťami a radosťami, ktoré dokáže priniesť len život. Slnko, vôňadozrievajúcich marhúľ a hľadanie vlastného šťastia si vás získajú v príbehu silnej ženy, ktorámiluje a túži byť milovaná… ako my všetci.

Viac na www.filmeurope.sk a www.marhulovyostrov.sk(Facebook) Marhuľový ostrov

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky