NovinkyKam na koncert?

SUPERSTAR KATY PERRY OZNAMUJE TERMÍNY EURÓPSKEHO TURNÉ

SUPERSTAR KATY PERRY OZNAMUJE EURÓPSKE TERMÍNY SVOJHO SVETOVÉHO KONCERTNÉHO TURNÉ, KTORÉ SA USKUTOČNÍ V ROKU 2015.

„Najšialenejší, najlepší a najzábavnejší koncert roku. Päť hviezdičiek.“ Financial Times.

V nadväznosti na obrovský úspech svojich aktuálnych koncertov vo Veľkej Británii, ktoré zožali nadšené recenzie od fanúšikov aj kritikov, globálna superstar Katy Perry dnes oznámila, že sa znovu v roku 2015 vydá do Európy a predstaví sa v 18 krajinách so svojím ohromujúcim programom ʺPrismatic World Tourʺ.

Svetová superstar Katy Perry vydala v minulom roku svoj tretí štúdiový album s názvom „PRISM“, ktorý vyšiel v októbri 2013. „PRISM“ debutoval na prvom mieste rebríčka iTunes v 97 krajinách a nahrávka dosiahla rekord predajnosti v speváčkinej kariére. Z titulu sa celkovo predalo viac ako 6 miliónov kópií v priebehu šiestich mesiacov od jeho vydania. Prvá skladba z albumu, „Roar“ sa stala celosvetovým hitom – umiestnila sa na prvom mieste v rebríčku iTunes v 96 krajinách a zároveň je to speváčkina ôsma pieseň, ktorá sa dostala na vrchol amerického rebríčka „Billboard Hot 100 Chart“. Zo singlu „Roar“ sa odvtedy predalo viac ako 10 miliónov kópií po celom svete a stal sa najpredávanejším v kanadskej histórii. Ďalší singel „Dark Horse“, úspešne pokračoval a umiestnil sa na 1. mieste v 38-ich krajinách na iTunes a v top 5 v ďalších 90 krajinách na celom svete.

V roku 2013 sa Katy Perry stala svetovo najviac sledovanou osobnosťou na sieti Twitter, bola menovaná globálnym veľvyslancom UNICEF, získala nomináciu na dve ceny Grammy (Skladba roka a Najlepší popový sólový výkon), taktiež nedávno získala cenu za najlepšiu speváčku v roku 2013 na MTV European Music Awards.

Katy Perry je aktívna na viacerých frontoch, napr. v Saturday Night Live, partnerstvo s Good Morning America, American Music Awards, Ellen a ďalšie v Spojených štátoch: na svojom konte má veľké promo akcie s MSN a Visa v Kanade; X – Factor, Graham Norton, Jingle Bell Ball & iTunes Festival vo Veľkej Británii, Le Grand Journal vo Francúzsku; Schlag Den Raab & The Voice v Nemecku; X – Factor & Sunrise v Austrálii; X – Factor v Taliansku ; Music Station & Sukkiri v Japonsku a ďalšie.

Prvá etapa svetového turné Katy Perry bola zahájená tento mesiac vo Veľkej Británii, následne boli na zoznam pridané aj termíny európskych koncertov, ktoré Katy Perry budúci rok absolvuje.

Ďalšie info na www.xl.sk

Prvé koncertné termíny pre rok 2015 sú nasledovné :

FEBRUÁR
Po       16 Barcelona Palau Sant Jordi
Ut        17 Montpelier Park Suite Arena
Pia       20 Lyon Halle Tony Garnier
So       21 Milan Mediolanum Forum
Po       23 Praha 02 Arena
Ut        24. Krakov Krakov Arena
Št        26 Viedeň Stadthalle
Pia       27 Bratislava Slovnaft Arena

MAREC
Ne       01 Zurich Hallenstadion
Po       02 Mnichov Olympiahalle
St        04 Antverpy Sportpaleis
Št        05 Kolín nad Rýnom Lanxess Arena
So       07 Herning JYSKE Bank Boxen
Po       09 Amsterdam Ziggo Dome
Št        12 Hamburg O2 World
Pia       13 Berlín O2 World
Ne       15 Riga Arena
St        18 Helsinki Hartwall Arena
Pia       20 Oslo Telenor Arena
Ne       22 Stockholm Globe

zdroj: xl.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky