NovinkyKam na koncert?

Štartuje predpredaj na tri jesenné exkluzívne koncerty Xindla X. Vystúpi s kapelou a hosťami.

 

V týchto dňoch začína predpredaj na tri exkluzívne koncerty Čecháček Made Tour Xindla X.

Na turné  ho bude doprevádzať kompletná kapela, s ktorou natočil rovnomenný album, v zložení Dalibor Cidlinský Jr. (piano, banjo), Jan Cidlinský (basgitara) a Emil Valach (bicie). Na koncertoch nie len prehrajú naživo celý album Čecháček Made, ale tiež ho pokrstia. Okrem piesni z dosky samozrejme zaznejú i všetky známe Xindlove hity a príde i na niekoľko hudobných prekvapení.

Všetky tri mesta – Brno (29. 10. – Melodka ), Praha (5. 11. – Lucerna Music Bar) a Bratislava (7. 11. – KC Dunaj) – okrem Xindla X s kapelou privítajú i veľmi špeciálnych hostí.

Xindl X k tomu dodáva: „Často píšu hudbu nebo texty i pro jiné zpěváky či kapely, a tak jsem chtěl na koncertech představit i tyto písně. Ale než abych je zpíval sám, radši jsem na turné pozval jejich interprety, kteří si zde s námi zazpívají a také se stanou kmotry CD.  Během tří koncertů se vystřídají The Tap Tap, Michal Hrůza, David Deyl, Voxel, Pavel Calta a Mirka Miškechová.“

Vstupenky na viac než dva a pol hodinové koncerty je možné kúpiť už teraz prostredníctvom siete Ticketpro alebo priamo v klube pre Prahu (www.musicbar.cz) a Brno (www.smsticket.cz ,www.melodka.cz); v Bratislave bude predpredaj spustený počas leta priamo v klube KC Dunaj.

Po odohraní týchto troch koncertov si Xindl X s kapelou plánuje dať koncertnú pauzu, behom nich sa bude venovať natáčaniu soundtracku pre vznikajúci filmový muzikál Raportér režiséra Jakuba Sommera.

Na koncertné pódia sa vráti až behom letného hrania v budúcom roku. Samozrejme ho môžete počuť pravidelne v jeho sobotnom rádiovej relácií Xindloviny na všetkých staniciach siete HIT rádií alebo si ho môžete prečítať na denik.cz

Aktuálne vystupuje na vybraných open air letných festivaloch a akciách. Tie sú pravidelne aktualizované, nájdete tu: http://www.xindlx.cz/koncerty .

Pravidelne aktualizované informácie nájdete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky