NovinkyKam na koncert?

SKVELÉ HUDOBNÉ SPOJENIE – KRYŠTOF A DESMOD NA JEDNOM KONCERTNOM PÓDIU!!!

Toto si rozhodne nesmiete nechať ujsť! Skvelá hudobná akcia v polovici prázdnin priamo v Bratislave!

Na jednom koncertnom pódiu počas jedného letného večera vystúpia na spoločnom dvojkoncerte dve výborné kapely – KRYŠTOF a DESMOD.

Každá z nich patrí medzi to najpopulárnejšie na území svojej rodnej krajiny. Teraz sa rozhodli spojiť, aby zahrali koncert, ktorý bude veľkým zážitkom pre fanúšikov obidvoch skupín. Nitrianska kapela DESMOD  má na svojom konte 11 albumov vrátané výberovky a tiež 2 dvd s nahrávkami ich koncertných vystúpení.

Koncom minulého roka vydali Javorový Album, na ktorom nájdete ich známe  hity v akustickej podobe a za účasti zaujímavých hostí ako Ivan Tásler, Marie Rottrová, Jiří Stivín, Miro Šmajda, Marta Jandová a Close Harmony Friends.

Moravská kapela KRYŠTOF zoskupená okolo charizmatického speváka (a výborného herca) Richarda Krajča vydala rovnako ako Desmod doteraz 11 albumov (vrátane live a best of), z toho CD Jeviště vyšlo v dvoch verziách. Ich najnovší album Inzerát ich opäť katapultoval na vrchol predajných hitparád a turné, ktoré nasledovalo, prekonalo všetky očakávania! Športové haly boli beznádejne vypredané.

DESMOD aj KRYŠTOF získali na svojich domácich hudobných teritóriach takmer všetky ocenenia, ktoré im mohli ich fanúšikovia, alebo odborná verejnosť udeliť.

Počas festivalmi nabitého letného program si obidve skupiny našli čas, aby sa predstavili na tomto výnimočnom hudobnom podujatí.  Koncert sa uskutoční 25.07.2013 v bratislavskej Aegon Arene NTC a ďalšou zaujímavosťou bude, že NTC ponúkne návštevníkom koncertu opäť po dlhom čase jedinečnú možnosť zažiť koncert s komfortom zázemia haly, ale s pocitom open air koncertu pod otvorenou strechou Národného tenisového centra.

KRYŠTOF & DESMOD

25.07.2013, 19:00 HOD

OPEN AIR AEGON ARENA NTC

BRATISLAVA

VSTUPNÉ: 15.-

Predpredaj www.babylonatelier.sk

zdroj: Lenka Slaná

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky