NovinkyKam na koncert?

Skupina Para pokrstí nový singel na Americkej narodeninovej párty!

Bratislavská skupina Para si pre fanúšikov pripravila prekvapenie! Na koncerte na Americkej narodeninovej párty pokrstí svoj nový singel! 28. septembra v Inchebe sa tak okrem 6-hodinového maratónu koncertov Richarda Müllera či skupín Chiki-liki-tua a The Cellmates môžete tešiť na úplne novú skladbu, ktorú Para zahrá so špeciálnymi hosťami!

Už o tri týždne vypukne v Bratislave Americká narodeninovú párty! 28. septembra sa v bratislavskej Incheba Expo Aréne budú oslavovať 163. narodeniny Jacka Daniela. Fanúšikovia dobrej hudby sa môžu tešiť na 6-hodinový maratón koncertov! Zahrať oslávencovi príde skupina Para, ktorá si pre fanúšikov pripravila prekvapenie. Priamo na megaakcii pokrstí nový singel!

„Na koncerte pokrstíme našu novú pesničku, ktorú hráme spoločne so skupinou Sendrejovci a skupinou Moja reč. Ide o rómsku skladbu „E daj nasvali“. Myšlienka urobiť niečo v tejto zostave vznikla na turné Menšina, kde sme hrali zopár koncertov práve v tejto zostave. Krstiť sa bude samozrejme Jackom Danielsom. K pesničke vznikne aj videoklip.“ Plánuje frontman Pary Matúš Vallo.

PrintNa Americkej narodeninovej párty odpáli Para hity „Abstinent“, „Otec“ či „Brutálne zostava“. Ako vždy pri tejto bratislavskej skupine sa fanúšikovia môžu tešiť na dokonalú zábavu.

„Budeme hrať s hosťami, s ktorými sme už v minulosti hrali ale aj s takými, ktorými zahráme po prvý krát. O to viac sa na to tešíme. Na koncert si prinesieme vlastné svetlá, hrávame s nimi aj na Menšina tour. Je fajn mať doladené presné momenty, v ktorých svetlo korešponduje s hudbou.“ Teší sa na koncert frontman Matúš Vallo.

Ako na správnej párty sa budú 28. septembra v Inchebe podávať tradičné americké jedlá a piť sa bude Tennessee whiskey. Nebude chýbať narodeninová torta! Okrem Jacka Daniela a Richarda Müllera oslavuje narodeniny aj frontman Pary Matúš Vallo.

„Oslavy narodením milujem, je fajn stretnúť ľudí a byť chvíľu centrum pozornosti. Samozrejme  sa vždy teším na darčeky. Narodil som sa v septembri a možno aj preto mám rád jeseň. Mám pocit, že po prázdninách všetko štartuje a začína sa nanovo.“ Konštatuje Matúš Vallo.

Zagratulovať oslávencovi prídu aj herci Andy Hryc, Robo Roth, Henrieta Mičkovicová a Alexander Bárta. Hostia na párty si môžu zahrať Black Jack v improvizovanom Olympic kasíne alebo  obdivovať atraktívnu súťaž pre barmanov. Vstupenky na Americkú narodeninovú párty 28.9. 2013 si môžte  zakúpiť na www.predpredaj.sk a www.ticketportal.sk Pre každého návštevníka má oslávenec pripravený špeciálny darček!

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky