NovinkyKam na koncert?

Skupina LUCIE otvára 3. pražský koncert a prepisuje históriu O2 areny!

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že vo štvrtok 21.11.2013 začne predpredaj vstupeniek na tretí pražský koncert skupiny LUCIE, ktorý sa uskutoční 12.6.2014 od 20:00 v O2 arene v Prahe. Prvý a druhý koncert sú už takmer beznádejne vypredané.

 „Jedným slovom: paráda! Čo viac k tomu dodať? Doteraz ešte žiadny zahraničný ani český interpret nemal v O2 arene tri koncerty za sebou. Klobúk dole pred kapelou Lucie, je to niečo mimoriadne. Teší nás, že sme pri tom ako usporiadateľ pražských koncertov, keď spolu s kapelou píšeme históriu O2 areny. Pre našich návštevníkov je to jeden z darčekov k oslave 10. výročia otvorenia haly.“ Povedal Robert Schaffer, riaditeľ spoločnosti Bestsport Arena, ktorá je usporiadateľom pražského koncertu.

Management skupiny Lucie: “Možnosť zahrať si v pražskej O2 arene trikrát za sebou je pre nás ohromná satisfakcia za našu prácu a úžasný odkaz od fanúšikov, že návrat LUCIE má aj po toľkých rokoch zmysel. Sme nadšení!”

Vstupenky v cene od 490.- Kč sú v predaji na termináloch SAZKA Sázková kancelář, a.s. od dnes – 21.11.2013, od 8:00 je rezervácia možná aj prostredníctvom www.sazkaticket.cz.

 zdroj: Lenka Slaná

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky