NovinkyKam na koncert?

Skupina IMT Smile vydala nový album.

Jubilejný desiaty radový album kapely IMT Smile je na svete. Volá sa Na ceste 1979 a obsahuje desať skladieb.

Fanúšikovia jednej z najúspešnejších tuzemských skupín súčasnosti majú dôvod na radosť. Kapela IMT Smile nahrala po troch rokoch nový album Na ceste 1979.

„Na albume sme pracovali intenzívne skoro dva roky. Všetky skladby vznikli v našom nahrávacom štúdiu Valec. Niektoré hneď, s niektorými sme sa hrali aj niekoľko mesiacov. Názov albumu je inšpirovaný textom skladby Cesty II. triedy, pričom číslo 1979 predstavuje rok môjho narodenia, odkedy som stále na nejakej ceste,“ prezradil líder skupiny Ivan Tásler.

IMT Smile (by Katarina Oresanska)Na albume sa nachádza 10 skladieb, medzi ktorými nechýba hit Cesty II. triedy, pieseň S.O.S. obsahujúca recitál herečky Zuzany Fialovej, či najnovšia romantická skladbe  Pri Tebe. Hudbu ku všetkým skladbám zložil Ivan Tásler. Okrem toho napísal aj text piesne Pravda pred sebou. Texty zvyšných piesní pochádzajú z pera renomovaného textára Vlada Krausza, ktorý s kapelou spolupracuje od ich debutového albumu Klik-Klak.

IMT Smile (by Martin Trenkler)Album Na ceste 1979 vychádza v krásnom papierovom digipacku, o ktorého dizajn sa postarala Mili Vigerova. Skupina ho týždeň po vydaní predstaví aj naživo na svojom turné s názvom Na ceste tour. Vstupenky na turné si fanúšikovia môžu zakúpiť v predajniach ticketportal alebo na webe ticketportal.sk.

IMT Smile – Na ceste 1979

Deezer: http://www.deezer.com/album/9735262

Spotify: https://play.spotify.com/album/6KJEjCbUALGGHWmEEjGSSF

iTunes: https://itunes.apple.com/sk/album/na-ceste-1979/id968076156

IMT Smile – Pri Tebe

IMT Smile – Cesty II. triedy

IMT Smile – S.O.S.

Facebook IMT Smile

https://www.facebook.com/pages/IMT-SMILE/141239721276?fref=ts

obal nového albumu NA CESTE 1979 + fotky

(autor obalu: Mili Vigerova, fotiek: Martin Trenkler & Katarína Orešanská)

web: www.imtsmile.com

zdroj: Marek Kučera

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky