NovinkyKam na koncert?

Sick Of It All oslávi v Prahe 30 rokov, o setliste rozhodnú fanúšikovia

Sick Of It All, žijúca legenda a jeden z pilierov newyorskej hardcorovej scény, mieri do Európy osláviť 30 rokov svojej existencie. Prahu výnimočné turné nemôže minúť. V žižkovskom Paláci Akropolis Sick Of It All odohrajú set, ktorý môžu zostaviť sami fanúšikovia kapely.

Sick Of It All, kapela založená bratmi Kollerovými, zmiešala agresivitu a priamočiarosť hardcore/punku s tvrdosťou thrash metalu a to všetko okorenila dohodnutými postojmi v textoch.

Za tri dekády existencie vydali 11 albumov. To doposiaľ posledné vyšlo v roku 2014 pod názvom „The Last Act Of Defiance“. Obdobne ako predchodca „Based On A True Story“ sa dočkalo nadšených reakcií z radov fanúšikov i kritiky.

V Prahe hrali Sick Of It All hneď niekoľkokrát, prvýkrát v roku 1994. Tentokrát však v českej metropole odohrajú špeciálny koncert, jeho podobu určia fanúšikovia. Kapela ich totiž vyzvala, aby na webe http://www.sickofitall.com/30-years-set/ hlasovali o piesňach, ktoré majú zaznieť.

Špeciálnym hosťom na pražskom koncerte bude britský hardcore Broken Teeth. Vstupenky na koncert Sick Of It All sú k dostatiu vo všetkých bežných predpredajných sieťach a tiež na webe www.obscure.cz.

FB event:

https://www.facebook.com/events/1675838612634276/

Ďalšie súvisiace linky:

https://www.facebook.com/sickofitallny/

https://www.facebook.com/brokenteethmanchesterhardcore/

www.obscure.cz

Sick Of It All (USA)

Special guest: Broken Teeth (UK)

13.3. 2016

Palác Akropolis

zdroj: Radek Pavlovič

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky