NovinkyKam na koncert?FestivalyBrutal Assault

Brutal Assault potvrdzuje VOIVOD, EYEHATEGOD alebo DIE KRUPPS

Zostava kapiel na ďalší ročník Brutal Assaultu sa opäť rozrastá. Festival, ktorý sa už tradične odohraje v pevnosti v Josefově, s ďalšou várkou oznámených interpretov láká na VOIVOD, EYEHATEGOD alebo DIE KRUPPS.

Z anglických bažín k nám totiž pritiahnu svoje doomové kladiva CONAN! Kapela čerpajúca z Black Sabbath rovnako ako Sunn O))) spôsobila senzáciu svojím debutovým EP Horseback Battle Hammer a splitom so Slomatics.

Ďalej sa k nám opäť pripojí nestarnúci EBM/industrial metal mašinéria DIE KRUPPS, ktorá má na konte čerstvú vynikajúcu dosku Metal Machine Music.

Svoj debut si na festivale odbijú legendy sludge EYEHATEGOD! Ďalším debutom je po minuloročnom odklade tiež koncert progresívnych metalistov SIKTH! Ich EP Opacities, ktoré vychádza po desaťročnej odmlke, je erupciou číreho muzikantstva a technickej vyzrelosti.

Ďalšími do party sú švédski SHINING, black metalové zoskupenie okolo kontroverzného Niklase Kvarfortha. Vedľa nich sa môžete tešiť na vystúpenie nórskych avantgardnych black metalových podivínov SLAGMAUR.

Veľké meno na záver: opäť sa môžete tešiť na účasť kanadských VOIVOD, ktorí sa zdajú byť po príchode Daniela Mongraina (Martyr, Cryptopsy, Gorguts) v excelentnej forme!

Súvisiace linky:

www.brutalassault.cz

www.facebook.com/brutalassaultfest

www.youtube.com/brutalassaultfest

Brutal Assault 2016 (zostava aktuálna k 14. januáru 2016):

Aborted, Agnostic Front, Angelcorpse, The Algorithm, Archgoat, Birdflesh,, Bury Tomorrow, Conan, Coroner, Dark Funeral, Dark Tranquility, Devildriver, Die Krupps, Disavowed, Destruction, Electric Wizard, Eskimo Callboy, Exodus, Eyehategod, Gruesome, Hypnose, Immolation, Insomnium, Iron Reagan, Leprous, MINISTRY, Moonspell, Nile, Obituary, Omnium, Gatherum, Parkway Drive, Satyricon, Septicflesh, Shining, Sigh, Sikth, Slagmaur, Taake, Terror, Textures, The Black Dahlia Murder, Tribulation, Vektor, Valkyrja, Voivod, Whiplash

10. – 13. augusta 2016, Vojenská pevnosť Josefov – Jaroměř

www.brutalassault.cz

zdroj: Radek Pavlovič

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky