Novinky

Selena Gomez vydáva nový album „Revival“!

Americká speváčka Selena Gomez je konečne naspäť  s novým albumom! Viac ako dva roky po úspešnom sólovom debute Stars Dance práve dnes vydáva nový album s názvom Revival!

Selena svoju novinku začala nahrávať minulý rok na jeseň, posledné úpravy prebehli toto leto. Výsledkom jej niekoľkomesačnej práce je jedenásť nových piesní, ktoré bude obsahovať štandardná verzia albumu, jeho deluxe edícia potom prinesie ešte ďalšie tri bonusové songy. Selena sa pri nahrávaní nových skladieb na album opäť predstavuje aj ako textárka a skladateľka, v štúdiu ju pri práci podporilo aj niekoľko uznávaných producentov.

V zozname osobností, ktorí sa na novinke Revival podieľali, nechýba napríklad Rock Mafia, Hit-Boy, Dave Audé, Max Martin, Mattman & Robin, Stargate, Benny Blanco, Steve Mac či americký rapper A$AP Rocky. Ten sa podpísal tiež pod aktuálny hit Good For You, ktorému sa darí aj v našich hitparádach.

Selena Gomez_Cover_Revival_deluxe_300CMYK_webLen pred pár ďnami Selena do rádií uviedla aj ďalší singel Same Old Love. Na prvé počutie hitovú pieseň, ktorá sa nesie skôr v pomalšom tempe, napísala spoločne so speváčkou Charli XCX a svojím producentským dohľadom  ju zastrešili už spomínaní Stargate spolu s Benny Blancom. Obidve piesne sa, samozrejme, nachádzajú aj na základnej verzii albumu Revival.

Selena Gomez novým albumom Revival potvrdzuje, že pozícia jednej z najobľúbenejších amerických speváčok súčasnosti jej právom patrí, čo naznačujú aj desiatky miliónov fanúšikov na všetkých dostupných sociálnych sieťach, ako aj rekordná počúvanosť jej piesní na Spotify.

Selena Gomez je konečně naspäť! Pod hlavičkou Universal Music vydáva svoj nový album „Revival“, ktorý rozhodne stojí za vašu pozornosť!

https://www.selenagomez.com

https://www.facebook.com/Selena

zdroj: Dominika Dirgasová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky