NovinkyKam na koncert?

ONDŘEJ BRZOBOHATÝ MIERI NA PRVÉ SLOVENSKÉ TURNÉ

V OKTÓBRI VYDÁVA NOVINKU DVD/CD G2 ACOUSTIC STAGE!

Už čoskoro vyráža Ondřej Brzobohatý spolu s kapelou na slovenskú časť úspešného IDENTITY TOUR. V novembri sa môžu fanúšikovia na Slovensku tešiť na špeciálne SYMPHONICUM TOUR v spolupráci s Epoque Orchestra, ktorý povedie japonský dirigent Chuhei Iwasaki.

Pol roka od vystúpenia speváka, klaviristu, skladateľa Ondřeje Brzobohatého a jeho hostí v G2 Acoustic Stage v pražskom Retro Music Hall, vychádza záznam tohto skvelého koncertu v sete DVD/CD. Stane sa tak v piatok 23.10.2015.

Záznam koncertu, ktorý TV ÓČKO odvysielala v premiére 11.10., ponúkne intímnu atmosféru, počas ktorej boli prítomní diváci Ondřejovi a jeho sprievodnej kapele doslova na dosah ruky. Koncert otvoril celosvetovo preslávenými evergreenmi ako What a Wonderful World, na ktoré nadviazali songy z jeho platinového debutového albumu Identity. Nechýbalo ani prekvapenie v podobne špeciálnych hostí. „Na moju veľkú radosť prijal pozvanie i skvelý slovenský spevák a gitarista Peter Cmorík, s ktorým sme naspievali česko-slovenský duet Vietor a úplnou premiérou bolo spoločné živé vystúpenie s Johny Machettem,” zaspomínal Ondřej Brzobohatý a zároveň dodáva: „Tí, ktorí sa zúčastnili, budú mať DVD/CD ako pamiatku a tí, ktorí neboli, sa tak môžu preniesť do jedinečnej atmosféry, ktorá v ten večer v Retro Music Hall vznikla.“

Titul Ondřej Brzobohatý – G2 Acoustic Stage vychádza rok a pol od vydania autorského albumu Identity, ktorý veľmi rýchlo po svojom vydaní získal zlatú i platinovú platňu. CD Identity patrí medzi najúspešnejšie hudobné debuty posledných rokov a Ondřej Brzobohatý s ním slávil úspech aj v rámci veľkého koncertného turné, s ktorým vystúpil už v päťdesiatich mestách po celej Českej republike. Aktuálne sa s Identity Tour 2015 vydáva od 17.10. do 24.10. aj na Slovensko. Celkovo pôjde o päť koncertov v Banskej Bystrici (17.10.), Košiciach (18.10.), Piešťanoch (21.10.), Žiline (23.10.) a Trenčíne (24.10.). Špeciálne pre slovenských fanúšikov Ondřej posiela video pozvánku.

053892b-Foto © archiv TV ÓčkoVstupenky na turné je možné zakúpiť na adrese: www.ticketportal.sk/event.aspx?id=20343.

Nevšedným darčekom pre priaznivcov Ondřeje Brzobohatého je nepochybne séria ôsmich koncertov Symphonicum Tour 2015. Uskutočnia sa počas novembra – v Plzni (8. 11.), dvakrát v Prahe v Hudebním divadle Karlín (10. 11.), Olomouci (12. 11.), Brne (15. 11.), Hradci Králové (22. 11.), Ostrave (23. 11.) a taktiež v Bratislave (27. 11.). Repertoár týchto mimoriadnych vystúpení bude postavený na bohatých aranžmánoch využívajúcich symfonický zvuk Epoque Orchestra, prepojený s kapelou Ondřeje Brzobohatého. Epoque Orchestra zahrá pod taktovkou japonského dirigenta Chuhei Iwasakiho a ako špeciálni hostia sa predstavia Václav Noid Bárta a v Bratislave Peter Cmorík.

DVD+CD ONDŘEJ BRZOBOHATÝ – G2 – ACOUSTIC STAGE/ track list

DVD:

 1. What a Wonderful World (Thiele,Weiss)
 2. Nevim (Brzobohatý/Hrubý)
 3. Dům kde se přestalo žít (Brzobohatý/Hrubý)
 1. Věštkyně (Brzobohatý/Brzobohatý)
 2. Epilog (Brzobohatý/Brzobohatý)
 3. Vietor (Brzobohatý/Brzobohatý)
 4. Premýšľam nad tebou (Cmorik/Cmorik)
 5. Tenkrát (Brzobohatý/Brzobohatý)
 6. Identity (Brzobohatý/Brzobohatý)
 7. Spasitelé (Brzobohatý/ Čumrík, Brzobohatý)
 8. Správci osudů (Brzobohatý/Brzobohatý)
 9. And The Oscar Goes To (Brzobohatý/Brzobohatý)
 10. Šestej pád (Brzobohatý/Brzobohatý)
 11. Sedm (Brzobohatý/Brzobohatý)
 12. Markýza andělů (Brzobohatý/Brzobohatý)

CD:

 1. What a Wonderful World (Thiele,Weiss)
 2. Nevim (Brzobohatý/Hrubý)
 3. Dům kde se přestalo žít (Brzobohatý/Hrubý)
 4. Věštkyně (Brzobohatý/Brzobohatý)
 5. Epilog (Brzobohatý/Brzobohatý)
 6. Vietor (Brzobohatý/Brzobohatý)
 7. Identity (Brzobohatý/Brzobohatý)
 8. Spasitelé (Brzobohatý/ Čumrík, Brzobohatý)
 9. Správci osudů (Brzobohatý/Brzobohatý)
 10. And The Oscar Goes To (Brzobohatý/Brzobohatý)
 11. Šestej pád (Brzobohatý/Brzobohatý)
 12. Sedm (Brzobohatý/Brzobohatý)
 13. Markýza andělů (Brzobohatý/Brzobohatý)

Zdroj foto: SOUL FOR SHOW / SUPRAPHON 2015

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky