Novinky

Robo Opatovský nakrútil klip s Monikou Bagárovou

Aj keď Robo Opatovský pôvodne naspieval pesničku Prší sám, klip k nej nakrútil až na verziu upravenú ako dueto s finalistkou Česko-Slovenskej Superstar Monikou Bagárovou. Skladba Prší je výnimočná a po úspešnom pôsobení v Národnom kole Eurovízie 2009 ju Robo zaradil na výberovku svojich najväčších hitov. Tá sa dočkala už aj reedície, keďže prvý náklad sa neuveriteľne rýchlo vypredal a na nej už Robo predstavil hit Prší ako dueto s Monikou Bagárovou. Sám priznáva, že mladá česká speváčka ho zaujala. „Monika sa mi zapáčila hneď ako som ju v súťaži uvidel. Cíti hudbu podobne ako ja a myslím si, že má pred sebou skvelú budúcnosť.“

Videoklip ku skladbe Prší natočili Robo s Monikou za jeden deň. Finálnu podobu mu dali odborníci zo spoločnosti Imagine Vision, Marián Martaus a Fero Deák, ktorí celý klip dorábali aj postprodukčne vo svojom štúdiu.
Robo Opatovský si k nakrúcaniu videoklipu vybral za stylistku svoju manželku Katku, o Moniku Bagárovú sa staral stylista Lucas Mach. Skladba aj klip je definitívnou bodkou za výberovkou hitov Roba Opatovského. Jeho najbližším krokom bude celkom nový album, ktorý plánuje vydať ešte pred Vianocami.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky