NovinkyKam na koncert?

Robbie Williams vystúpi v júli vo Viedni

VIEDEŇ / BRATISLAVA – Prichádza kráľ! Jeden z najúspešnejších spevákov súčasnosti – ROBBIE WILLIAMS – sa po šesťročnej prestávke vracia na koncertné turné! Večný „enfant terrible“ popmusic vystúpi 17. júla v krásnom areáli Krieau na okraji Viedne. Predpredaj vstupeniek sa začína v piatok 30. novembra o 10:00 hodine. Na Slovensku a v Česku budú vstupenky dostupné v sieťach Eventim.sk a Eventim.cz.

Európske turné k novému albumu Take The Crown ohlásil spevák v pondelok popoludní na špeciálnej tlačovej konferencii. „Dnes som dostal veľmi silný impulz.  Pripomenuli ste mi, aké úžasné je hrať moje pesničky pred veľkým publikom. Celé to napätie a adrenalín, ktoré vystúpenia nesú so sebou… Už nech je rok 2013!“ Po šesťročnej odmlke sa tak fanúšikovia dočkali nielen nového albumu ale aj živých vystúpení. Turné je odpoveďou na neutíchajúci dopyt po fenomenálnom spevákovi potom, čo v rekordnom čase vypredal svoje koncerty v londýnskej O2 Arene. Sympatický Angličan sa so spektakulárnou štadiónovou šou predstaví v 15 európskych mestách po celom starom kontinente. Slováci a Česi budú mať famózneho Robbie Williamsa na dotyk práve 17. júla vo Viedni.

Robbie Williams – Different [HQ]

Robbie Williams sa preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Následne vydal osem štúdiových albumov, pričom sedem z nich dobylo britský albumový rebríček a ôsmy sa umiestnil na druhej priečke. Fenomenálna séria sólových albumov s patentom na úspech: Life Thru A Lens (1997), I’ve Been Expecting You (1998), Sing When You’re Winning(2000), Swing When You’re Winning (2001), Escapology(2002), Intensive Care (2005), Rudebox (2006) a Reality Killed The Video Star (2009). K jeho najznámejším hitom patria skladby Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, She’s the One, Somethin‘ Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio či Supreme.  Po úspešných rokoch, počas ktorých sa vo svojej rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a spolu s Garym Barlowom, Howardom Donaldom, Jasonom Orangeom a Markom Owenom nahral album Progress (2010). S Take That následne vyrazil na úspešné turné Progress Live. V súčasnosti sa opäť venuje sólovej kariére a výchove svojho prvého potomka – dvojmesačnej dcérky Theodory Rose.

Ohlasy svetových médií na pripravované turné:

„Robbie je bezkonkurenčne najväčšia popová hviezda, aká z našej krajiny za posledných 20 rokov vzišla. Pop-Idol je späť v najlepšej forme.“ The Sun, 2012

„Je to ako návrat celkom samozrejmého, no predsa výnimočného fenoménu Pop-music.“  The Guardian, 2012

„STÁLE najlepší showman britskej hudobnej histórie. Robbie Williams je v neuveriteľnej forme vždy od prvého dňa turné.“ Daily Mirror 2012

zdroj: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky