NovinkyKam na koncert?

N.O.H.A. (Noise Of Human Art)

Neobyčajný hudobný zjav na českej scéne – kozmopolitná kapela N.O.H.A. – pokračuje na svojom koncertnom turné pri príležitosti
vydania CD „N.O.H.A. Circus Underground“ vystúpením v Bratislave. Svojím fanúšikom predstavia skladby z nového CD 5.decembra o 20:00 hod. v klube Ateliér Babylon.

Kapela sa pohybuje na hudobnej scéne už od roku 1995 a pri jej založení boli jej dvaja doterajší členovia: Philip Noha (Praha, ČR) a MC Chevy (New York, USA).

Ich produkcia je zmesou žánrov drum&bass, world music a energiou nabitých groovov. N.O.H.A. dostala pozvánky od mnohých európskych festivalov, jedným z nich bol aj slovenský festival Pohoda.
Na

pódiu N.O.H.A. exceluje ako smršť, vydáva zo seba nákazlivú pozitívnu energiu a necháva sa unášať atmosférou publika.  N.O.H.A.
svojou hudobnou produkciou rozbíja hranice medzi rôznymi hudobnými smermi a prirodzeným spôsobom tak spája dynamický nadupaný groove so živým a hravým vystúpením. To je umocnené prítomnosťou brazílskej speváčky a gitaristky Camila de Oliveira.

Kapela N.O.H.A.:
MC Chevy (New York, USA) – Camila de Oliveira (Sao Paolo, Brazília) – Philip Noha (Praha, ČR) – Thom Herian (Praha, ČR) – Jatrabass (ČR)

www.n-o-h-a.com

zdroj: Lenka Slaná

foto: Paľo Dráb

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky