Novinky

Richarda Müllera čaká jesenné Potichu Tour 2

Po obrovskom úspechu minuloročného Potichu Tour sa Richard Müller rozhodol podobnú sériu koncertov zopakovať aj na jeseň roku 2011.

Aj Potichu Tour s poradovým číslom 2 bude zložené z najväčších Müllerových hitov, ktoré dostanú atypickú komornú podobu. V porovnaní s minuloročnými vystúpeniami Richard niektoré pesničky z repertoáru vyradí, nové zas pridá. Pridanou hodnotou bude aj exkluzívny hosť turné – fenomenálny český spevák Dan Bárta.

„Už pred niekoľkými mesiacmi som ho požiadal, aby sme sa dali dokopy. Dan súhlasil a ja sa veľmi teším, pretože s ním príde veľa novej inšpirácie,“ povedal Müller.

Na koncertoch v rámci Potichu Tour 2 bude Richarda sprevádzať aj obmenená zostava muzikantov, rovnako ako pred rokom sa jednotlivé vystúpenia budú odohrávať v intímnych priestoroch slovenských a českých divadiel.

Potichu Tour 2 sa začína 12. septembra v Trnave, v priebehu septembra a októbra sa zastaví vo viac ako pätnástich mestách. Okrem minuloročných zastávok turné pribudnú aj mnohé ďalšie.  Lístky na jesennú sériu koncertov Richarda Müllera Potichu Tour 2 sú od piatku 6. mája 2011 v p redaji v sieti Ticketportal.

Text: Eva Bacigalová

Foto: Archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky