Novinky

Richard Müller nakrútil video ku skladbe „Už“

Müller má za sebou rušný víkend, v nedeľu 11. apríla nakrúcal pod režisérskym vedením Martina Hudáka klip k pesničke „Už“.

Martin Hudák je známy produkciou originálnych a výpravných videoklipov pre mnohých slovenských interpretov, jeho dielom je video „Na dne mora“ pre Mira Jaroša aj „Prečo so mnou spíš“ pre skupinu Mukatado. Jeho najnovším klientom sa stal aj Richard Müller.

V nedeľu 11. apríla tak vznikli prvé zábery do klipu ku skladbe „Už“. Časť z nich nakrúcali na kľúčovacej ploche, pričom Martin chce do pozadia použiť fotografie Richarda Müllera, ktoré spravil v New Yorku.

Ďalšie sekvencie do videa nakrúcal filmársky štáb v priestoroch predajne s exkluzívnym nábytkom Casamia v Bratislave.  Najbližšie tri týždne čaká Martina Hudáka sedenie v strižni a zložitá postprodukcia.

„S Richardom som robil prvýkrát a moja skúsenosť s ním bola veľmi príjemná. Richard je profesionál.“ povedal režisér. Aby bolo dielo naozaj dokonalé, prizval si k spolupráci špičkových spolupracovníkov. „Kameru mal na starosti Štefan Lelovič, 3D animácie Tomáš Karásek, o kostýmy, účesy a líčenie sa postarala Zuzana Kanisová.

Video Hudák skompletizuje do konca apríla, premiéru bude mať na internetových stránkach Rádia Expres.

redakciu informovala Eva Bacigalová, PR manažérka
foto: Milan Krupčík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky