Novinky

Richard Müller na olympiáde vyhral!

Richard Müller predviedol na olympiáde dokonalú formu a odpálil jedinečný koncert! Vystúpenie nášho Zlatého Slávika si vychutnali nielen fanúšikovia, ale aj jeho dcéra Emma. V Londýne si Richard nenechal ujsť ani športové podujatie a ocitol sa tak na preplnenom štadióne.

Koncert legendárneho speváka Richarda Müllera bol jedným z vrcholov programu oficiálnej fanúšikovskej  SoFa Zone. Richard predviedol skvelú formu a tentokrát vsadil na rýchlejšie skladby aj z čias Banketu. Ľudia od začiatku koncertu vytvorili skvelú atmosféru a s Richardom spievali každý hit.

Koncert bol úžasný.  Publikum je  najväčšie percento úspechu. Ľudia sa veľmi odviazali a to bolo fantastické. Tancovali, spievali, rozhadzovali rukami… Bol to vyložene silný zážitok.“ Neskrýval nadšenie Richard Müller.

Medzi jednotlivými skladbami sa celým klubom 229 Venue v Londýne ozývalo mnohonásobné „Rišo, Rišo!!!“ A aktuálny Zlatý Slávik publiku vracal energiu v podobe famózneho vykonu. Počas koncertu držali fanúšikovia nad hlavami slovenské zástavy a každý výkon Richarda a kapely odmenili obrovským potleskom. Návštevníci nešetrili chválou:

„Žijem  tu niekoľko rokov, ale až dnes som sa tu naozaj cítila ako doma. Richard Müller je skutočne obrovská osobnosť. Priniesol nám časť Slovenska, ak nie celé… A za to mu nesmierne ďakujem.“

„Bol to výborný koncert, vyborní umelci a vyborný Richard. Zaslúži si zlatú medailu. Atmosféra bola neopísateľná…“

„Skvelo sme sa zabavili, zatancovali a zaspávali si. Pri niektorých piesňach som mala slzy v očiach. Richardovi patrí veľka vďaka. Tento hudobný zážitok vo mne bude doznievať ešte veľmi dlho. „

V Londýne si Richard nemohol nechať ujsť olympijské športové podujatie. Spolu s dcérou sa tak ocitol na preplnenom štadióne. 

„Bol som si pozrieť atletiku žien. Je to také zvláštne… Sedíš a pozeráš sa na veľkú plochu štadióna. Moderátor vyzýva všetky štyri strany divákov na potlesk. Človek sa však pozerá na tú veľkú plochu a nevie sa v tom vyznať. Na jednej strane znie potlesk, ale kým sa tam stihnete pozrieť, už nič nestihnete. V jednom okamihu tam prichádzajú guliarky, okamžite na to ľudia tlieskajú žrďkárkam. Keď sa tam pozrieťe, už na druhej strane začínajú rozbehy… ! Nemal som z toho žiadny zážitok.“ S úsmevom opisuje zážitok zo športového podujatia Richard Müller.

Richard Müller aj so skupinou momentálne koncertuje na letných akciách po Česku aj Slovensku. Čo chystá, nechcel prezradiť. Určite sa však máme na čo tešiť!

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky