Novinky

Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup pripravujú repertoár spoločného turné!

„S cizí ženou v cizím pokoji“, „Rozeznávam“, „V penziónu svět“, či „Milovať teba“. Tak aj tieto piesne by mali zaznieť na turné „Šansóny a iné piesne“, ktoré spojilo trojicu legiend česko-slovenskej hudobnej scény.

Nádherných piesní majú títo hudobníci veľmi veľa a tak sa naozaj ťažko vyberá, ale na týchto štyroch sa už zhodli. Richarda označujú za jedného z najlepších šansoniérov v krajine, Michael Kocáb má na konte takisto niekoľko šansónových hitov a Ondřej Soukup ako jeden z najkvalitnejších skladateľov v tomto priestore im bude dokonale sekundovať. Nenechajte si to ujsť, turné sa začína 23.9.2019.

Trojica, ktorá bezpochyby patrí k tomu najkvalitnejšiemu na česko-slovenskej hudobnej scéne. Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup len nedávno oznámili, že idú na spoločné turné a už majú aj čiastočne vyskladaný repertoár koncertov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hity, ale aj na menej známe skladby.

„Určite zahráme „S cizí ženou v cizím pokoji“, „Rozeznávam“, „V penziónu svět“, ale tiež „Milovať teba“.  Osobne mám na tieto pesničky krásne spomienky a patria k mojim obľúbeným. Šansóny ma bavia a teším sa, že sa ľuďom páčia. Ešte ich trochu upravíme špeciálne pre toto turné a som zvedavý, ako to vypáli,“ vraví Richard Müller.

Trojica spolu absolvuje vyše 30 koncertov po Česku a Slovensku. Všetci sa zhodujú, že i keď to bude mimoriadne náročné, veľmi sa na spoločné turné tešia.

„Už sa pripravujeme, aj keď máme zdanlivo dosť času. Nácvik a príprava si vyžaduje značné úsilie. Čaká ma náročná pracovná jar aj leto, ale chcem, aby to potom na jeseň bolo čo najlepšie,“ uzavrel Richard Müller.

Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup štartujú turné už 23.9.2019 v Liptovskom Mikuláši. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj (https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/sansony-ine-piesne-2019/?fbclid=IwAR2yIcITpxhVNKFzyT4a8i835FzrCtLn-IiCd7w4t9e4iH5JIuwC9Tn) a v miestnych pokladniach.

Richard Müller, Michael Kocáb, Ondřej Soukup

                   Šansóny a iné piesne

23.9. LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Dom kultúry

24.9. RUŽOMBEROK –  Kultúrny dom A. Hlinku

25.9. MARTIN – Kino Strojár

27.9. ROŽŇAVA – Divadlo Actores

28.9. LUČENEC – Kino Apollo

29.9. BANSKÁ BYSTRICA – Športová hala Dukla na                              Štiavničkách

7.10. SENICA – Mestské kultúrne stredisko

8.10. TRNAVA – Holiday Inn

9.10.  NITRA –  Estrádna sála PKO

11.10. NOVÉ ZÁMKY- Cisársko-kráľovská historická jazdiareň

12.10. KOMÁRNO –  Mestská športová hala

13.10. BRATISLAVA – Hant Aréna

18.11. PRIEVIDZA –  ŠH City Nike Arena

19.11. ŽIAR NAD HRONOM –  Mestské kultúrne centrum

20.11. PIEŠŤANY – Dom umenia

23.11. ŽILINA – Dom odborov

24.11. TRENČÍN –  Mestská športová hala

02.12. PREŠOV – Kino Scala

03.12. POPRAD –  Dom Kultúry

04.12. SPIŠSKÁ NOVÁ VES –  Športová hala

07.12. MICHALOVCE –  Mestské kultúrne stredisko

08.12. KOŠICE – Spoločenský Pavilón

Redakciu mojamuzika.sk informovala: Eva Sládková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky