NovinkyKam na koncert?

Richard Müller a Fragile vypočuli prosby fanúšikov, svoje HLASY predvedú v ďalších 15-tich mestách!

Richard Müller a skupina Fragile pokračujú s úspešným projektom HLASY! Najväčší hudobný projekt v česko-slovenskej histórii si naplno vychutná 14 miest Slovenska a český Prostějov. Niekoľkonásobný Zlatý Slávik a famózne hlasy skupiny Fragile miera do miest, kde ešte nekoncertovali. Mix geniálnych interpretácií z albumov HLASY 1 a HLASY 2 zaznie od Nových Zámkov až po Bardejov. Nenechajte si ujsť jedinečný hudobný projekt, ktorý uchvátil Slovenskú aj Česku republiku!

Pre veľký záujem fanúšikov naplánoval Richard Müller a skupina Fragile ďalších 15 koncertov v rámci megaúspešného projektu HLASY! Legenda slovenskej a českej pop-music a jedinečná a capella mieria do miest, kde HLASY doposiaľ nezazneli!

„Vzhľadom na to, že sú HLASY veľmi populárne, usporiadatelia nás pozvali do miest, kde sme ešte nehrali. Keďže sme sa na tomto hudobnom projekte poriadne namakali, úprimne nás teší taký obrovský záujem.“ Vysvetlil Richard Müller.

20131113_160Výnimočné majstrovstvo HLASOV si čoskoro naplno vychutná slovenské publikum od Nových Zámkov až po Bardejov! Niekoľkonásobný Zlatý Slávik chystá spolu s famóznou kapelou Fragile špeciálny výber skladieb. Projekt HLASY má najlepšie ohlasy verejnosti aj kritikov po celom Česku a Slovensku. Album HLASY získal za predaj dokonca dvojitú platinovú platňu. Koncom marca si preto nenechajte ujsť pokračovanie výnimočného hudobného projektu Richarda Müllera a skupiny Fragile!

„Verím, že to bude pre ľudí novinka, pretože zaspievame výber toho najlepšieho z turné HLASY 1 a 2. Veľmi dobre sa spolupracuje s ľuďmi, ktorých mám rád. Nielen, že si ich profesionálne vážim, ale sú to vskutku kamaráti.“ Prezradil Richard Müller.

Okrem hudobného velikána Richarda Müllera sa fanúšikovia môžu tešiť na dokonalú symbiózu hlasov spevákov Braňa Kostku, Soni Norisovej, Heleny Krajčiovej, Svetlany Rymarenko, Jany Golisovej, Slava Košeckého, Vila Csontosa a Kamila Mikulčíka. Spolu s Richardom sa na sériu pridaných koncertov veľmi tešia.

20131113_095„Richard so sebou na pódium prináša vždy veľmi zaujímavú energiu. Richardov repertoár je skutočne bohatý, takže nie je v tomto zmysle o skladby núdza. V a cappellovej, teda vokálnej forme, chceme uviesť čo najviac nových spracovaní piesní.“ Uviedol Braňo Kostka.

Richard Müller stíha okrem koncertovania, pracovať aj na úplne novom albume či na projekte „15 rokov bez Filipa“. Pred sériou pridaných koncertov sa spolu s Fragile ešte nieľkokrát stretnú.

20131113_094„Samozrejme, stíham všetko. Toto je už nacvičený projekt, akurát si dáme niekoľko skúšok, aby sme to dotiahli k úplnej dokonalosti.“ Uzavrel Richard Müller.

Beznádejne vypredané sály, vyše 45 tisíc divákov, 20 tisíc predaných albumov, ocenenie Krištáľové krídlo, Album roka podľa ZAI, no najmä ohlasy fanúšikov presvedčili Richarda Müllera  a Fragile pokračovať. HLASY 2015 odštartujú v marci a potrvajú vyše dvoch mesiacov. Vstupenky si môžete kúpiť na www.predpredaj.sk , www.ticketportal.sk a v miestnych pokladniach.

Richard Müller & Fragile – HLASY 2015

26.3.   LEVICE – Športová hala

27.3.   ŠAĽA – bývalý Dom kultúry

9.4.     ŽIAR NAD HRONOM – SPSA EBG – bývalý dom kultúry

10.4.   TORNAĽA – Dom kultúry

11.4.   BREZNO – Mestský dom kultúry

29.4.   PROSTĚJOV – Dom kultúry

11.5.   NOVÉ ZÁMKY – Dom kultúry – divadelná sála

25.5.   DOLNÝ KUBÍN – Dom kultúry

26.5.   NÁMESTOVO – Dom kultúry

27.5.   STARÁ ĽUBOVŇA – Dom kultúry

30.5.   BARDEJOV – Kino Žriedlo

31.5.   SNINA – Mestské kultúrne a osvetové stredisko

1.6.     VRANOV NAD TOPĽOU – Mestský dom kultúry

2.6.     REVÚCA – Mestské kultúrne stredisko

3.6.     ROŽŇAVA – Divadlo ACTORES

zdroj: Nora Krchňáková

foto: René Miko

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky