NovinkyKam na koncert?

Richard Müller a Fragile odštartovali HLASY 2015 a pridali ďalšie koncerty!

HLASY 2015 odštartovali vypredaným koncertom v Leviciach! Dvojhodinový koncert plný hitov Richarda Müllera odmenili fanúšikovia neutíchajúcim potleskom a stanging ovations! Slováci sa môžu tešiť na ďalších 16 koncertov od Nových Zámkov až po Bardejov. Niekoľkonásobný Zlatý Slávik, Richard Müller a famózne hlasy skupiny Fragile vystúpia v mestách, kde ešte nespievali. Pre veľký záujem fanúšikov odznejú HLASY dokonca dvakrát v Šali a dvakrát v Brezne! Nenechajte si ujsť výber toho najlepšieho z albumov HLASY 1 a HLASY 2!

Vypredanou sálou, výbornou atmosférou a standing ovations odštartovali HLASY 2015 v Leviciach! Richard Müller a skupina Fragile predviedli publiku výber najobľúbenejších skladieb z albumov HLASY 1 a HLASY 2. Koncert v Leviciach odpálila legenda slovenskej a českej popovej scény a jedinečná a cappella hitmi „Po schodoch“, „Slon v porceláne“ a „Nahý 2“.

DSC_5583„Pred každým koncertom cítim obrovskú zodpovednosť, lebo chcem podať maximálny výkon. Ľudia si to zaslúžia. Koncert v Leviciach bol super. Mal som pocit, že tá energia prebehla okamžite. Publikum poznalo skladby aj ich úpravy. Už pri intrách tlieskali a hneď vedeli, aká skladba nasleduje.“  Povedal s radosťou Richard Müller.

Unikátne prevedenie hitov Richarda Müllera zaznie na ďalších 16-tich koncertoch v slovenských mestách. Úspešné HLASY mieria do miest, kde si ešte fanúšikovia nemali možnosť užiť. Pre obrovský záujem pridávajú Richard Müller a skupina Fragile ďalšie koncerty. Najväčší hudobný projekt v česko-slovenskej histórii tak v Šali a najnovšie aj v Brezne zaznie dokonca dvakrát! Richard Müller sa z pokračovania koncertov a reakcií fanúšikov veľmi teší.

DSC_5491„Mám veľkú radosť, že HLASY pokračujú aj v tomto roku. Veď je to rarita. Odohrali sme vyše 100 koncertov. Som vďačný Bohu, aj fanúšikom za mimoriadnu výsadu, ktorú máme. Vážim si, že ľudia majú o naše koncerty taký záujem, že je úspešný. Tento projekt trvá už tretí rok a je to naozaj úžasný pocit.“ Teší sa Richard Müller.

Okrem hudobného velikána Richarda Müllera sa fanúšikovia môžu tešiť na výnimočné spevácke výkony Braňa Kostku, Soni Norisovej, Heleny Krajčiovej, Svetlany Rymarenko, Jany Golis, Slava Košeckého, Vila Csontosa a Kamila Mikulčíka.

DSC_5607Hudobný projekt HLASY má na konte beznádejne vypredané sály, vyše 45 000 divákov, viac ako 20 000 predaných albumov, ocenenie Krištáľové krídlo a Album roka podľa ZAI. Výnimočné majstrovstvo HLASOV získalo najlepšie ohlasy verejnosti aj kritikov po celom Česku a Slovensku. Album HLASY získal za predaj dokonca dvojitú platinovú platňu. Nenechajte si preto ujsť pokračovanie unikátnych koncertov. Vstupenky na HLASY 2015 si môžete kúpiť na http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2881/richard-m-ller–fragile–hlasy-2015

Richard Müller & Fragile – HLASY 2015

27.3.   ŠAĽA – bývalý Dom kultúry koncerty o 19:00 a 21:00

9.4.     ŽIAR NAD HRONOM – SPSA EBG – bývalý dom kultúry

10.4.   TORNAĽA – Dom kultúry

11.4.   BREZNO – Mestský dom kultúry o 16:00 a 19:00

29.4.   PROSTĚJOV – Dom kultúry

11.5.   NOVÉ ZÁMKY – Dom kultúry – divadelná sála

25.5.   DOLNÝ KUBÍN – Dom kultúry

26.5.   NÁMESTOVO – Dom kultúry

27.5.   STARÁ ĽUBOVŇA – Dom kultúry

30.5.   BARDEJOV – Kino Žriedlo

31.5.   SNINA – Mestské kultúrne a osvetové stredisko

1.6.     VRANOV NAD TOPĽOU – Mestský dom kultúry

2.6.     REVÚCA – Mestské kultúrne stredisko

3.6.     ROŽŇAVA – Divadlo ACTORES

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Andrej Budai

DSC_5592DSC_5599DSC_5626DSC_5600DSC_5619DSC_5631

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky