Novinky

Rapujúcí básnik LIPO pripravil sólový debut

Talentovaný skladateľ a rapper prežíva hektické obdobie.Dokončuje album Víc než hudba, propaguje singel Ležím v tvé blízkosti a ako študent filozofickej fakulty musí naviac pracovať na diplomovej práci.

 

Prípravy vydania debutovej dosky už sú v záverečnéj fáze, oficiálna release party sa uskutoční v piatok 6.4.2012 v domovskom Liberci. Zverejnený je zoznam skladieb aj kompletný list hostí. Okrem zpeváčky Debbi, ktorá sa blysla v singlovom duete, sa na doske podieľajú aj slovenskí rapperi Lyrik a Supa (Moja reč), Lipův kolega z BPM Paulie, Beef, Khomator alebo zpeváčky Yanna a Kiriss. O produkciu sa postarali Martin Ledvina (Tomáš Klus, Aneta Langerová apod.) či mladý talent ODD, výsledný zvuk ovplyvnil aj Kenny Rough z BPM…

 

Lipovi se podaril štart, singl Ležím v tvé blízkosti se dostal do rotacií v rádiách, momentálne je siedmou najhranejšou skladbou česko-slovenské provenience. Na YouTube už je z Lipa milionár, počet zhliadnutí videoklipu naviac každým dňom narastá.

 

Zoznam skladieb:

Více než hudba, Ležím v tvé blízkosti (feat. Debbi), Bůh je láska, Jsou chvíle (feat. Paulie, Kiriss), Šílená (feat. Yanna), Rap je promarněná šance, V temnotě, Chceme svět (feat. Khomator, Lyrik), Rétorika moci, Neuhýbám z cesty (feat. Supa), Otroci svobody, Naposled (feat. Beef), Otázky.

text: Libor Lisy

foto: archív

www.emimusic.cz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky