Novinky

Puding pani Elvisovej koncertuje tento piatok v KC Dunaj.

Skupina Puding pani Elvisovej v piatok 15.4. odohrá svoj prvý koncert od prevzatia sošky Radio_Head Award. Ocenenie dostala ako najlepšia slovenská koncertná kapela – presvedčiť sa o tomto fakte sa môžete v Bratislave v novootvorenom KC Dunaj, ktoré sa nachádza na štvrtom poschodí obchodného domu Dunaj na Námestí SNP. Afterparty DJ Vili:am a The Rabbeats DJs.

 

„Bude to historicky druhý koncert Puding pani Elvisovej na štvrtom poschodí – hrali sme na štvrtom pred dvoma rokmi v Budapešti, v klube Corvin. Tento rok sa v Budapešti objavíme približne na úrovni miestnej vody, na ostrovnom open air festivale Sziget“ hovorí Pino, spevák a klávesák skupiny.

 

Nový repertoár pudingáčov obsahuje známe hitovky, aj nové pesničky z aktuálneho albumu „π“. Koncert sa začína o 21:00, vchod do Kultúrneho centra Dunaj je z Nedbalovej 3. Afterparty DJ Vili:am a The Rabbeats DJs.

 

Vstupné v predpredaji 5€, na mieste 7€.

Lístky: Predpredaj Dr. Horák na Medenej, Ticket One na Vejnorskej, Victory Reisen na Námestí Hraničiarov. Elektronický predpredaj na www.tixy.sk

Web: http://puding.bandcamp.com/,http://www.facebook.com/PudingPaniElvisovej,http://www.kcdunaj.sk/

Autor: Elek Kubicsko

Foto: Archív

 

 

 

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky