Predstavujeme

Séria snouboardových pretekov a škola snouboardingu pre mladých!

Spojenie pretekov s účasťou profesionálnych jazdcov a snowboardovej školy – Rookie Campu pre mladé talenty prinesie počas troch týždňov jarných prázdnin pre všetkých milovníkov snouboardingu a skvelej zábavy na svahu projekt O2 Snowboard Tour.
Všetky tri podujatia sú situované do známych lyžiarskych lokalít (Štrbské pleso, Kubínska hoľa, Donovaly) a termíny zvolili organizátori tak, aby korešpondovali s dátumami jarných školských prázdnin. Popri klasickej rodinnej prázdninovej dovolenke tak O2 Snowboard tour ponúka veľkú pridanú hodnotu, ktorú návštevníci na žiadnom inom podujatí nezažijú: Rookie Camp, školu snouboardingu pre deti a mládež do 18 rokov (zdarma pre O2 zákazníkov), Rookie Cup, preteky v big air alebo slopestyle do 18 rokov a otvorené profesionálne snouboardové preteky pre registrovaných aj neregistrovaných freestyle snouboardistov

Preteky v Big Air a Slopestyle:
Otvorené preteky pre profesionálnych jazdcov budú vždy v sobotu v disciplínach Big Air alebo Slopestyle. Na Štrbskom plese sa bude skákať Big Air, na Kubínskej Holi a Donovaloch sa bude jazdiť Slopestyle. Registrácia účastníkov pretekov bude každý súťažný deň – v sobotu od 10:00 do 12:00. Motiváciou pre jazdcov sú najmä prize money v celkovej výške 5000 eur na všetky preteky, ale aj exkluzívne vecné ceny od partnerov projektu.

O2 Rookie Camp:
Vždy od stredy do piatku počas celého dňa ponúka O2 Rookie camp všetkým mladým možnosť naučiť sa snouboardovať pod dohľadom licencovaných inštruktorov ako aj zdokonaliť sa a učiť sa freestyle disciplíny pod taktovkou tých najkompetentnejších – päťnásobného majstra Slovenska Mateja Matysa, najlepšej súčasnej slovenskej snoubordistky Barbory Števulovej, Martina „Rybu“ Rybanského, Martina „Rohaja“ Nemčeka, Tomáša „Pstrunu“ Hrnčiara a dalších skvelých slovenských jazdcov. Rookie camp je zdarma pre zákazníkov O2. Mladé talenty prídu na svah podporiť aj známa herečka Zuzana Fialová a olympijský medajlista Radoslav Židek.

Koncerty na svahu s Rádiom_FM:
Každý sobotný večer vystúpia slovenské kapely a DJi Rádia_FM. Na Štrbskom plese sa 20. februára predstavia H16, Vec, Zverina a Viktor Hazard. Kubínska hoľa sa môže už 27. februára tešiť na Hex, Talkshow, Noisecut a DJ Bibu. Do tretice sa návštevníci na Donovaloch 6. marca zabavia pri koncertoch skupín Polemic, Lavagance, Swan Bride a DJ Bidla.

O2 Snowboard Tour – kedy a kde?

17. – 20. február ’10 Park Snow Štrbské pleso / Rookie Camp + Big Air contest

24. – 27. február ’10 SKI PARK Kubínska hoľa / Rookie Camp + Slope style contest

3. – 6. marec ’10 Park Snow Donovaly / Rookie Camp + Slope style contest

Prečítajte si

Comments are closed.