NovinkyKam na koncert?

Predĺžte si predĺžený víkend o fantastický koncert Gorana Bregovića.

Výrazná osobnosť európskej world music Goran Bregović už v pondelok 4.novembra zavíta na Slovensko. Tentoraz s úplne novou a energickou šou Champagne for Gypsies. Spojenie balkánskej kultúry a cigánskeho temperamentu zachytené na excelentnom albume Champagne for Gypsies ponúkne naživo so svojim Wedding And Funeral Orchestrom
na bratislavských Pasienkoch.

Bude to výnimočný a dynamický koncert, plný temperamentu a emócií, pri ktorých sa len ťažko ubránite tancu. Po koncerte v Prahe, na jedinej slovenskej zastávke turné určite pridá k novinkám aj najväčšie “pecky”, na ktoré sú slovenskí diváci zvyknutí a ktorými sa u nás takpovediac udomácnil. Vyhľadávaný autor i producent, ktorý spolupracoval na mnohých svetových projektoch je vždy zárukou kvality a dobrej zábavy.

Goran Bregović so svojim Wedding And Funeral Orchestrom sa veľmi úspešne prezentuje po celom svete. Svetové turné odštartovalo 8.marca a na Slovensko príde po koncertoch v USA a Mexiku.

Na koncert turné Goran Bregović and His Wedding and Funeral Orchestra – Champagne for Gypsies Tour v pondelok 4.novembra 2013 o 20.00 h v Hant aréne (ŠH Pasienky) v Bratislave.

Posledné lístky sú ešte v predaji v sieti Ticketportal v cene od 29 Eur.

Linky :

http://www.youtube.com/watch?v=D8GVxB7BKtk

http://www.youtube.com/watch?v=UIqzAZDpmtY

http://www.youtube.com/watch?v=oPcdQDKNrKE

Predaj vstupeniek :

www.ticketportal.sk

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky