NovinkyKam na koncert?

Po festivalovom lete sa David Koller teší na slovenské koncertné turné

Po vydaní albumu ČeskosLOVEnsko sa David Koller so skupinou intenzívne venoval jeho živej propagácii na koncertoch a festivaloch v Čechách. Záver októbra si vyhradili pre slovenských fanúšikov a v rámci jesenného turné zahrajú naživo v piatich slovenských mestách.

“Celé leto sme hrali na festivaloch, dokonca som si ani jeden víkend nenechal voľný a tak, keď sme išli niekam s ďeťmi na dovolenku, tak len od pondelka do piatku. Skutočnú dovolenku si dám v januári, alebo možno na jar…” vysvetlil David Koller.

Pred dovolenkou sa teší na slovenské publikum, pre ktoré chystá zaujímavé koncertné turné.

“Spojili sme sa s českým VJ-om Honzom Hradilom a výtvarníčkou Káčou Slunéčkovou, ktorí mi pomohli vytvoriť zaujmavé pódium a svetelné efekty. Budú aj projekcie a vizualizácie. Takže popri našej hudbe sa bude aj na čo pozerať. Zahráme hlavne skladby z albumu ČeskosLOVEnsko, z mojich sóloviek, repertoáru Kollerbandu a aj od Lenky Dusilovej. Pridáme niečo aj z Jasnej páky, s hosťom Michalom Ambrožom, s ktorým sme spolu v roku 1980 kapelu zakladali….a určite aj niečo od Lucie…Veľmi sa na to teším “ prezradil o programe turné David.

S hosťom Petrom Aristone môžete Davida Kollera so skupinou vidieť počas koncertnej šnúry ČeskosLOVEnsko 2015 v týchto mestách :

26.10.2015 NITRA

27.10.2015 BRATISLAVA

29.10.2015 BANSKÁ BYSTRICA

30.10.2015 KOŠICE

31.10.2015 ŽILINA

Lístky na turné sú v predaji na :

http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/3417/david-koller–band-ceskoslovensko-tour-2015

Web:

www.davidkoller.cz

Facebook:

https://www.facebook.com/DavKoll

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky