Novinky

Plastic Swans napísali krátky list pre svojich fanúšikov

Ahojte kamaráti!

Radi by sme vás chceli upozorniť, že už  v pondelok, 1. marca zverejňujeme prvý singel – YES! I’M NOTHING z nášho nového pripravovaného albumu MINGLED STORIES. Určite vás poteší, že pesnička bude zároveň na voľne stiahnutie z myspace profilu – www.myspace.com/plasticswan

2. apríla plánujeme predstaviť celý album. Zverejnenie na internete bude sprevádzať live vystúpenie v banskobystrickom Klube 77. Okrem “krstu” CD sa môžte tešiť aj na vystúpenie zaručene skvelých Lavagance, na čerstvú rokenrolovú nádej Got Blue Balls?! a hudobnú časť večera uzavrie dídžejka KA3N s príjemným DnB setom.

Na ďalších prekvapeniach sa neustále tajne pracuje, isté však je že už od marca sa na koncertoch predstavíme s inovovaným programom, takže ak chcete počúť nové pesničky naživo ako prvý, nemali by ste si nechať újsť niektorý z našich jarných koncertov.

Album Mingled Stories sa nahrával na konci jesene 2009 v štúdiu Mareka Rakovického, ktorý sa pod ním aj producentsky podpísal. Počas nahrávania panovala  príjemná a kreatívna atmosféra, ktorá, ako veríme, sa preniesla aj na samotný album.

Teda, ak hľadáte svoj obľúbený album, ktorý si aj viackrát radi pustíte, druhý album Plastic Swans, bude možno ten pravý.

Plastic Swans 🙂

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky