NovinkyKam na koncert?

Piatok trinásteho v Prahe pokrstia Rybičky nový album Hrušiek!

Smola a Hrušky vyrážajú o pár týždňov na česko-slovenské turné Palec hore tour 2012. Hlavným hosťom bude česká populárna partička šialencov kapela Rybičky 48, ktorá vydala nový album Deska roku a tiahne s ňou na turné pod svojim názvom Navostro tour, okrem nich sa s nimi predstavia aj ďalší hostia ako Bára Zemanová band či Doctor PP.

„S týmito narcismi sme sa dali dokopy na dvoch romantických večierkoch počas nášho jesenného turné, odvtedy neprejde deň aby sme na seba nemysleli, proste láska na prvý kuk. Je logické, že to vyústilo do tejto spolupráce. Spravili sme spoločný song, ktorý vyjde na našom novom albume a na turné budeme točiť k nemu klip. Hádam nemusím vysvetľovať o čom to bude…“ hovorí spevák a gitarista Smola a Hrušky Spoko Kramár.

Nový album Palec hore vyjde 21.3. 2012 a bude mať dva krsty. Prvý v Prahe 13.4. kde ju pokrstia Rybičky a
druhý v Bratislave 19.4. kde si meno krstného ešte nechajú pre seba. Pre slovenské koncerty v Bratislave, Žiline, Trenčíne, Zlatých Moravciach a Čadci je spustený aj predpredaj, takže je potrebné sledovať facebook profil a oficialny web kapely Smola a Hrušky a taktiež ticketportal.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky