NovinkyKam na koncert?

PENDULUM prídu v októbri do Bratislavy!

Legendárna drum and bassová skupina Pendulum vystúpi v Bratislave so svojím DJ-ským projektom Pendulum DJ Set & MC Verse. Celovečerná párty bude 5. októbra v Majestic Music Clube na Karpatskej ulici. Vstupenky sa predávajú cez Predpredaj.sk, do konca augusta platí zvýhodnená cena 19 eur.

Projekt Pendulum DJ Set tvorí spoluzakladateľ Paul „El Hornet“ Harding a MC Ben Mount vystupujúci pod umeleckým menom Verse. Potom, čo skupina v roku 2012 ukončila aktívne “live” hrávanie, je Pendulum DJ Set s hosťujúcim MC Verse jedinou možnosťou užiť si kultový austrálsko-britský projekt naživo.

Pendulum – Witchcraft

Skupina Pendulum sa preslávila najmä svojou charakteristickou hudbou, tvorenou miešaním hard rocku s elektronickou hudbou, prevažne drum and bassom. Pendulum založili spoločne Rob Swire, Gareth McGrillen spolu s Paulom Hardingom, ktorý je DJským veteránom na drum and bassovej scéne. V roku 2003 sa presťahovali do Veľkej Británie a preto sú často označovaní za austrálsko-britskú skupinu. Dňa 16. júna 2012 oznámil Rob Swire na svojom Twitteri koniec, resp. rozpad live-skupiny. Dnes sa venuje len vedľajšiemu projektu Knife Party.

PENDULUM DJ SET & MC VERSE v Bratislave

5. október 2013, MMC klub

http://predpredaj.zoznam.sk/predaj-listkov/303/Pendulum-DJ-Set—Verse

Vstupenky na bratislavský koncert sa predávajú cez Predpredaj.sk za 19 € len do konca augusta. V predaji sú aj VIP vstupenky za 35 eur. Najnáročnejší fanúšikovia  môžu získať miesto na samostatnom uzavretom balkóne s výborným výhľadom priamo na pódium. Nechýba VIP bar s obsluhou, exkluzívne sedenie pri stolíkoch, občerstvenie (slané tyčinky, zemiakové lupienky, oriešky), súkromný fajčiarsky salónik, VIP toalety.

Viac info:

http://www.facebook.com/seahorse

zdroj: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky