Novinky

Paul Project bodoval v exkluzívnych štvrtiach Soho a Oxford

LONDÝN (04.07.2012) Londýnske štvrte Soho a Oxford, preslávené vkusom a luxusom, tlieskali slovenskému umeniu. Slovenská návrhárka Galina Hnaticová, ktorá v anglickej metropole žije jedenásť rokov, premiérovo predstavila svoju módnu značku GH na šou, kde si  ako hudobný support pozvala Paul Project. Obidvoch umelcov spojila nielen hudba, ale tiež skutočnosť, že Pavol Petrik má k móde viac ako blízko. „Galina len potvrdila, že naši návrhári dosahujú svetovú úroveň. Presadiť sa pre Slováka v Londýne nie je ľahké, o to viac jej úspech kvitujem. Na kolekcii ma zaujali viaceré pôsobivé orientálne prvky a jej šaty si viem veľmi živo predstaviť napr. na mojej partnerke,“ komentoval kolekciu značky GH Pavol Petrik.

Rodený Košičan predviedol svoj hudobný talent nielen na módnej prehliadke, ale skvelý tanečný žúr odpálil aj na after party. O úspechu jeho produkcie svedčí fakt, že okamžite dostal ponuky na ďalšie akcie v londýnskych kluboch. „Po koncerte za mnou chodili ľudia a pýtali sa, z ktorej londýnskej štvrte pochádzam. Nakoniec sme sa dohodli, že sa do Londýna ešte vrátim. Anglicko je pre mňa výzva, pretože ľudia tam riešia iba to, ako človek spieva, akú hudbu produkuje a či je pre nich zaujímavý. Nebude to síce jednoduché preraziť, ale po spätných väzbách, akých sa mi dostalo, to určite skúsim,“ uviedol P. Petrik.

Do Londýna by sa mal už Paul Project vrátiť s novým singlom, ktorý spolu s producentom Vladom „Randym“ Gnepom nahráva práve v týchto dňoch. Skladba pripravovaná na horúce letné dni nadviaže na Love is gone a She said, no ako P. Petrik dodal, všetky tri veci bude spájať iba angličtina. „Hoci základ bude tanečný, pohrali sme sa v štúdiu s viacerými štýlmi. Každému, komu som nový singel pustil, si v ňom našiel niečo svoje, preto verím, že opäť zaujmeme. Jediné, čo môžem povedať už dnes, je, že skladba bude mať svetový zvuk,“ pripomenul tajomne P. Petrik.

Viac informácií o tvorbe Galiny Hnaticovej získate na www.sophisticatedcouture.com a o Paul Project sa všetko dozviete na www.paulproject.com.

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky