Novinky

Opatovský s predstihom oslávil štyridsiatku

Ani zďaleka na to nevyzerá, no spevák Robo Opatovský spojí tohtoročné vianočné sviatky s oslavou svojich štyridsiatich narodenín.  Oslavy vlastne už rozbehol – v bratislavskom hoteli Gate One uviedol v utorok 29. novembra do života svoj nový album 2012.

„Cítim, že sa blížim do krízy stredného veku. Prejavuje sa to aj tým, že mám chuť robiť už len to, čo ma baví a mňa veľmi bavilo pripravovať a nahrávať túto platňu,“ žartoval na krste.

Opatovského novinka 2012 obsahuje už známe hity Karibik, Prší, titulnú baladu 2012, party pesničku Piatok alebo Nothing‘ s Gonna Change My Love For You. Klip k najnovšiemu singlu S tebou Robo dokonca priamo na krste odpremiéroval.

Pridal aj dueto Prší s mladučkou českou speváčkou Monikou Bagárovou a potom už na pódium pozval krstného otca Petra „Banána“ Batthyanyho spolu s jeho „mafiánskou“ suitou. Album 2012 uviedli do života tak ako sa na takúto spoločnosť patrí – poliali ho najdrahším šampanským, aké je momentálne na Slovensku k dispozícii – Armand de Brignac, jedna fľaša za 350 eur.

Počas koncertu, ktorý Opatovský na krste odohral, sa výborne zabávali aj ďalší jeho hostia – módna návrhárka Lýdia Eckhardt, Štefan Skrúcaný, Roman Pomajbo, manažér Richarda Mullera Adnan Hamzič, či vrstovníci Moniky Bagárovej zo Superstar Alžběta Kolečkářová a Denis Lacho.

O netradičný a neplánovaný program sa postaral práve Peter Batthyany, ktorý medzi zabávajúcimi sa hosťami hľadal majiteľa auta, čo ho pred hotelom zablokovalo. Nervózne ale disciplinovane ho čakal vyše hodinu – bezmocní boli aj jeho „bodyguardi“ 🙂

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky