NovinkyKam na koncert?

Obrovský záujem o IMT Smile a Lúčnicu – Pridávajú ďalšie predstavenia v Bratislave aj Košiciach!

Kapela IMT Smile a Umelecký súbor Lúčnica sa už v decembri predvedú na pódiách v rámci spoločných predstavení Made in Slovakia. Z pôvodne plánovaných dvoch vystúpení však bude napokon až päť!

V bratislavskej Incheba Expo Aréne a košickej Steel Aréne predstavia divákom jedinečný program, v ktorom bude účinkovať až 70 muzikantov a tanečníkov pod vedením režiséra Jána Ďurovčíka. Nevšedné spojenie dvoch odlišných hudobných žánrov a prísľub veľkolepej show láka fanúšikov natoľko, že vstupenky na tieto predstavenia sa míňajú „ako teplé rožky“. Predstavenie v Bratislave bolo vypredané takmer okamžite. Vyše mesiac pred premiérou sú už ale takmer vypredané aj lístky na druhé bratislavské predstavenie, ako aj košická Steel Aréna. A záujem stále neutícha.

Práve z tohoto dôvodu pridávajú Lúčnica a IMT Smile v Bratislave už tretie a v Košiciach druhé predstavenie.

V hlavnom meste vystúpia 13., 14. a najnovšie aj 15. decembra. V metropole východu sa s týmto programom predstavia 18. aj 19. decembra.

Tento záujem v tom najlepšom zmysle slova prekvapil aj samotného lídra IMT Smile, Ivana Táslera: „Úprimne priznávam, že keď sme spúšťali predaj vstupeniek na naše spoločné predstavenia s Lúčnicou, dosť sme si verili, že by sa nám podarilo v Bratislave naplniť aj dve predstavenia. Ale že budeme pre obrovský záujem pridávať tretiu Inchebu a dokonca druhé predstavenie v košickej Steel Aréne, v to sme nedúfali ani v najtajnejších snoch. Je to pre nás česť a zároveň obrovský záväzok voči fanúšikom, že show, ktorú im predvedieme, bude pre všetkých nezabudnuteľným zážitkom.“

Vstupenky na pridané koncerty 15. decembra v Incheba Expo Aréne a 19. decembra v Steel Aréne sú už teraz dostupné v sieti Ticketportal.

Termíny predstavení:

Bratislava: 13.12.2014 od 19.00 h.
Incheba Expo Aréna

Bratislava: 14.12.2014 od 19.00 h.
Incheba Expo Aréna

Bratislava: 15.12.2014 od 19.00 h.
Incheba Expo Aréna

 

Košice: 18.12.2014 od 19.00 h.
Steel Aréna

Košice: 19.12.2014 od 19.00 h.
Steel Aréna

Predpredaj vstupeniek:

www.ticketportal.sk

Viac info na:

www.facebook.com/imtlucnica

Zdroj: Anna Tásler-Onderková – PR Manager projektu IMT Smile a Lúčnica

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky