NovinkyKam na koncert?Videoklipy

Nový videoklip Chiki Liki Tu-A? Tak to je totálny vrchol!

Dnes ráno odpremiérovala prešovská formácia Chiki Liki Tu-A videoklip k úplne novej pesničke Milenka, ktorá predznamenáva príchod nového albumu Slzy tvý mámy, Šedivý a spol. Jeho vydanie je naplánované na 2. marca. Videoklip natáčali Prešovčania s režisérom Jarom „Jarisom“ Vaľkom a konečne si v ňom aj zahrali.

Pesnička a videoklip spolu veľmi nesúvisia, čo v prípade Chiki Liki Tu-A nie je naškodu. Práve naopak. „Človek uvidí čo všetko kapela môže zažiť počas svojej existencie. Je tam úplný úvod z čias vzniku kapely, čo sa s ňou deje teraz a čo nikdy nezažije,“ opisuje Martin Višňovský hlavnú myšlienku videoklipu. Kapela je ohľadom informácií k novému albumu pomerne zdržanlivá, ale jedno je isté. „Album už máme doma, tento týždeň nám prídu tričká, plagáty k turné sme rozposlali do klubov a budúci týždeň ideme na poštu s poriadne veľkým balíkom.“ Fanúšikovia, ktorí chcú mať album doma v deň jeho vydania a získať niečo navyše, môžu ešte stále využiť stránku predpredaj.chikiliki.sk a výberom z dvanástich alternatív tak podporiť vydanie novinky.

Deň po vydaní albumu vyráža kapela na turné s osemnástimi zastávkami. Chýbať nebudú ani krsty novej platne v Bratislave, Prešove, Prahe a Brne. Lístky na väčšinu koncertov nájdete na predpredaj.sk.

Chiki Liki Tu-A Tour 2015:

 3.3. Trnava – Art klub
5.3. Nitra – Frankie rock klub
6.3. Martin – Mestská scéna
7.3. Bratislava – Randal, KRST albumu
12.3. Brno – Fléda, KRST albumu
13.3. Nové Mesto – Za rampami
14.3. Trenčín – Klub Lúč
19.3. Prešov – PKO, KRST albumu
20.3. Žilina – Rock´n´rolla
21.3. Vrbové – Kinosála
10.4. Prievidza – Element
11.4. Brezno – Bombura
14.4. Praha – Lucerna Music Bar
16.4. Banská Bystrica – Klub 77
17.4. Ružomberok – Relax čajovňa
18.4. Hruštín – DK
24.4. Kremnica – Akropola
25.4. Košice – Collosseum

text: Edo Kopček
foto: Jaro „Jaris“ Vaľko

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky