Novinky

Nový singel Peter Bič Project „Don’t Wanna Be Just Friends“ romanticky spojil dvoch členov kapely!

Úspešná skupina Peter Bič Project vypúšťa do sveta nový singel! Novinka „Don’t Wanna Be Just Friends“ romanticky spojila dvoch členov kapely! Speváčka Dáška a klávesák Matúš si v nej vzájomne vyjadrili city a vďaka tejto piesni sa z nich stal pár! K novej skladbe už Peter Bič Project chystajú aj videoklip, na jeho premiéru sa môžte tešiť už čoskoro!

Skupina Peter Bič Project patrí k najúspešnejším slovenským kapelám. Ich skladby hrajú nielen slovenské, ale aj zahraničné rádiá. Po hitoch „Hey Now“, „Say It Loud“ a „Thinking About You“ predstavujú Bičovci ďalší nový singel z ich zatiaľ posledného albumu „Say It Loud“. Nová skladba „Don’t Wanna Be Just Friends“ romanticky spojila dvoch členov kapely Peter Bič Project!

„Skladba vznikla spontánne. Najskôr chytľavá melódia potom text, na ktorom sme pracovali všetci spoločne. No za hlavným námetom stoja dvaja z členov kapely speváčka Dáška Kostovčik a klavirista Matúš Pavlík. Kľúčovym odkazom piesne je „Don´t Wanna Be Just Friends“, ktorý je pre nich symbolický a má veľký význam. Keď bola pieseň hotová, nastal moment pravdy. Dáška a Matúš si uvedomili, že do piesne dali kúsok zo seba a vyjadrili si tak vzájomne city.“ Vysvetlil frontman skupiny Peter Bič.

http://youtu.be/zOgPEVM9hfc

Z dlhoročných kamarátov sa tak stal pár, ktorý stojí za vznikom úžasnej skladby plnej lásky.

spoluD+M„Vždy, keď spievam špeciálne túto pieseň, ozve sa vo mne pocit, ktorý som vtedy prežívala. S Matúšom nám to klape a hudba nás veľmi spája. Som šťastná, že nie sme iba kamaráti…“ S úsmevom prezradila speváčka Dáška Kostovčik.

K novej skladbe už skupina stihla nakrúcať aj videoklip. Detaily nakrúcania ani pointu klipu Peter Bič ani jeho kolegovia nechcú prezradiť.

„Nakrúcanie bolo príjemné. Ale lepšie ako pred kamerou sa cítim na pódiu, keď spievam. Do klipu ma upravili veľmi výrazne, veľa makeu-pu a doplnkov. Teším sa ako to bude vyzerať v klipe.“ Konštatovala speváčka Dáška Kostovčik.

Skupina Peter Bič Project hrá v zostave: líder Peter Bič, speváčka Dáška Kostovčík, spevák Ivo Bič, klávesák Matúš Pavlík, basgitarista Vlado Čekan a bubeník Jozef Zima.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Ján Štovka

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky